Моя дочка не поговорила мені, бо вона очищала квартиру, коли вони були на відпочинку.

Комунікація з батьками дорослого віку не завжди йде добре. Крім того, іноді дорослі діти приймають всі батьківські моралі і поради дуже близько до серця. І іноді є тільки один. кварель Це може руйнувати всі комунікації.



Героїна сучасної історії виявилася матір'ю, поведінка якого викликала бурю занурення з дочки. Хто буде право в цій ситуації і може її вирішувати мирно? Про це читайте далі в статті.

Моя мама і я мав велику боротьбу недавно. Лена і її чоловік і діти пішли на відпочинок в Туреччині і попросили мене подивитися після своєї квартири. Ви знаєте, вода вази і речі. Я можу перестаратися, щоб говорити.

Це їх перший великий відпочинок в 7 років, ймовірно. Вони завжди економлять на все, щоб швидко сплачувати кредит на квартиру. Син-в-права постійно працює, граючи на всі можливості, Лена також нещодавно залишила постанову і плуги, як стрілка коня. Ми нарешті вирішили дати гроші і мати хороший відпочинок.



Я здивую їх. Я бачив, що не можна бути вдома. Меблі знаходиться в пилі, в шафах все пробивається, штори на кухні не промиваються, так як вони були розраховані як якщо. Так я вирішив залишатися з ними і взяти питання в руки.

Очищаємо 3 дні, від Бога. Миття, прасування, миття підлоги, навіть холодильник очищається і промивається вікна! Все ярус відкинувся, але чому це тільки відбувається на полицях? Я думав, що Ленька прийде з сина-в-правом і буде щасливою.

р.

І вийшов рівно навпроти. «Я попросив вас просто поливати вази! Чому ви думаєте, що ви можете дозволити собі запустити тут? Я не можу знайти половину моїх речей, мама! вона сказала, і дим вийшов з неї вуха.

А потім вона сказала, що я порушила свої особисті кордони і розірвав в її особисте життя з чоловіком. Вона здавалася мені! Нехай мої онуки живуть в чистоті і порядку, не в трамзі, що ця квартира була до мене. Я думав, що вони вдячні мені. Я теж винний, це нормально?



Що велика проблема! Вона очищила її квартиру і стала ворогом сім'ї. Ні, я серйозний. Lena не буде навіть підбирати телефон, коли я викликав. Я хотів би уявити, що мої онуки думають про мене, вони, ймовірно, слухають свою матір! Покажіть мені, я зробив таку погану дочку? Я дуже хочу, щоб краще...

Редакційна колегія говорить, що ініціатива покаранай І ця історія є першочерговим прикладом цього. Може бути жінка дійсно хотів допомогти. Але ніхто не попросив її робити, правда? Я знаю, як такі ситуації іноді можуть вийти з балансу. Але не всім вдається впоратися з собою. Отже, виходить, в результаті, здавалося б, тривіальна карелька з матір’ю, яка розвивається в реальний серйозний конфлікт.

14733334

У цій ситуації багато залежить від дочки. Взявши її реакцією, можна зробити висновок про те, що відступ до її матері вже тривалий час накопичується. Ми повинні дати її йти і поговорити серйозно до мами. встановити особисті кордони Розкажіть, що вона ніколи не повинна робити. Повідомляємо про те, що вона виглядає просто, але в реальності – навряд чи. Ми сподіваємося, що Катя зможе знайти силу для встановлення відносин з матір’ю.



Ви відчували такі проблеми в житті? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное