Коли я був молодий, я часто обдурив на мій чоловік, але тепер я покажу і не вдбала моїх дружин, щоб слухати.

Тепер такий час, наприклад, треасон не здивує всіх. Подумайте про це! Скільки ми бачили це в кіно і новини, чому не варто людей спробувати це? Про чоловіків в загальному потіні, вони мають природну потребу. Про нас зрілі Це не те, що він відчуває.

до 1 2 3 4 5+

В одному з статей ми вже писали, що жінки і чоловіки лікують застраховано. Чоловіки, як правило, поділяють поняття любові і посту, жінки, як правило, об'єднуються. Ми думаємо, що час показати чоловічу точку зору про обману. "Сайт" Я хотів би.

Невірність в шлюбі, скажемо тут. приватне одна людина. Але якщо один думає так, то тисячі можуть мати однакові думки. Ми не будемо говорити про те, що це положення близько до нас і в цілому ми не хочемо дати моральну оцінку. Ця людина є обов'язковою, що жіночий не може бути прощений. І ось його аргумент.

3610Р. 4200Р.

«Я думаю, що дружба – це реальний шлях. Хтось вірно сказав, що чоловік зраджує з тілом, і жінка з серцем. Якщо це відбувається, то це кінець ваших відносин. Диворс або окремий, тому що вогонь йде. Я не знаю, що сердитися і некомпромісний. Є лише об’єктивні причини. й

Недостатність в шлюбі
  1. Кованість.
    «Неважливо, що хтось говорить, кожен чоловік є власником. Тому він рідко здатний прощати, тому що хтось звик, насправді, належить тільки до нього. Зрозуміло, людина може прийняти такий крок, але думка, що вже вирощена в підсвідомому не дасть йому жити спокійно. Нервові поломки, пригнічення, постійне нагадування жінці її помилки. Неймовірно, що життя після того, як можна назвати нормальним.



  2. Смоктати
    «Щодо маскуліну, що буде тримати вас від забуту все і рухатися далі. Мені здається, що жінки не працюють з такими поняттями, як, наприклад, благородство. Не буде прийнята з точки зору. Навпаки вона може втратити повагу чоловіка в серці. Просто тому що він не знайшов сил, щоб відмовитися від продовження будь-якого контакту з нею."



  3. Хто б полум'я?
    "Я не пам'ятаю, де я почув. В даний момент жінка не може відчуватися занадто довго. Тому він намагається перенести його: на друзів, на обставинах, на сторожі інших. Гуси, які будуть нести тягар провини. Це право, мій чоловік. Все відбулося через нього. Він той, хто приніс жінці до цього. Якщо він не був для нього, вона ніколи не зробила це.



  4. ізоляція
    «Форгивність – це сигнал для жінки, що ви звикли до неї. Як показує мій досвід, жінка практично ніколи не зупиняється. Вже другий раз і третій раз. Визначено, що це означає, що це означає, що вам потрібно. Занурення одного разу, прощення іншого.



  5. Парадокс
    «Все право, якщо тільки чоловік був відповідальним. Він ухвалив рішення і загубив його. Але жінка сама не пробачить його її зрадою. В цілому я вірю, що збереження відносин після цього є слабкістю сучасних чоловіків. Я все для себе! Ви йдете. Прикордонний перехресний, подальші відносини цуценя. Краще жити власним життям."





Від редакції. істини Я не погоджуюсь з автором. Кожна людина може бути прощена і пробачена. Це відрізняється, якщо людина робить таку свідомість. Але тоді він не потребує прощення. Чекаємо Вас! Що ви думаєте?

Недостатність в шлюбі Рідко буває на змах. Але ми не будемо зобов’язуватися оцінювати кожен окремий випадок. Читати нашу статтю про те, чому кількість жіночих невідповідностей доведено, що чоловіків і чому це відбувається. Дякуємо, що ви не змінюєте свій улюблений сайт. "Сайт"й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное