Сад фарширований з пластикової пляшки, яка подрібнює птахи і приводить молі, мишей, шребки

Я недавно знайшов мій тато зробив щось дуже цікавим. Помістивши біля нього пластикові пляшки, він провів одну з них в руці і захоплено вирізати щось ножем. «Чи не зима?» він відповів на мій заперечення про несезонний. І дійсно, садівництво Приготувати зараз так, щоб все готове до весни.

123456наступний

Перше, що мій батько зробив. овочество, - вітрова плита (віконня). В результаті так радий йому (птихи і молі, що сезон пішов з нас окремо), що він захоплено взяв на інших. садівництвой Вони також знайшли місце в саду.

Вироби для саду з пластикових пляшок Ті, хто вирощує свою культуру, знають, як багато шкоди розірвати мошки і дратівливих птахів викликають до фруктів. Вони не їсти, але вони руйнують все. Боротьба з такими "песами" може бути добре. Досить отримати спеціальні джеммери, репеленти. Але якщо ви купуєте їх, то це дорого.

Тож чому б не використовувати старий перевірений спосіб?



Деякі мешканці вважають, що Тільки шахрай може заощадити їх багато. в класичному виконанні. І страшніше, краще. Практика показує, що це не завжди працює. Птахи. Згодом вони звикли до неї і просто сидять на цьому шкарпетці. І мулі, шри, мишей і щурів Немає нічого сказати.

У цьому випадку буде корисно. детерентй Їх. легко У саду або в саду.

Пластиковий шкарпеток ККД Такий простий пристрій полягає в тому, що він:


  1. іржі, перегній і робить інші звуки під впливом бризки;
  2. При пересуванні дерев'яної палички до якої його кріпиться, вона дає вібрацію під землею;
  3. Сяє на сонці.


Категории

Смотрите также

Новое и интересное