Він зробив гроші, щоб допомогти німецькому сусіду, який застрягнув дорогу через лід

Відмінність в менталітетах - дуже цікава тема, яку можна вважати з будь-якого кута. Здавалося б, тривіальна ситуація. А незнайомець допомогло перенести важку сумку до зупинки. Ви вдячні йому, і ви будете розбити. Однак не всі країни роблять це. Розуміння, Як подякувати чоловікаІноземець може відразу подумати про гроші.



Такі дії досить індексуються і, як правило, характеризують поведінку всього народу в принципі. Наприклад, ми нещодавно отримали лист від чоловіка, який живе в Німеччині. Цікава історія була до нього, що продемонструвала його, як думав німці. Давайте дізнаємось, що сталося!

Цього року зима в Німеччині більш сувора, ніж коли-небудь. Дощ був вдень. До вечору його замінили дрібним снігом, а потім термометр стріли різко впав нижче нуля. Покинувшись вранці, подивіться вікно, і є крижана казка! Шукаєте будинок більш приємним, ніж за межами.



Мій будинок знаходиться невеликою гіркою, яка також покрита льодом. У 7:30 ранку я зроблю ранкову каву і сіла на вікно. Я чую роу машину: здається, що хтось намагається приїхати, але це не працює. Я дивився, що утиліти не вирішували проблеми льоду. Вони зазвичай починають працювати з 6:30, і до 8 годин все готово. Я не знаю.



й Безкоштовно В цілому 5 хвилин пропущено, і автомобіль не зупинився. Так само приводять пару метрів вгору, а потім рулони. Не думав двічі, я вирішив прокидати брата (він був залишатися з дружиною) і допомогти водію. Він був літнім чоловіком 65-70 років. Він був дуже вдячний і радісно прийняти нашу пропозицію.

В результаті автомобіль поїхав з міцності 20 метрів: він був дуже важким з цією дорогою. Довгий шлях. Чоловік сказав, що це єдиний спосіб його будинку. Я думав, що я можу витягти свій автомобіль з кабелем, гакнув на мій автомобіль. Німецька була втілена, але він погодився. Що ми зробили.



Мій брат пішов, щоб отримати машину і я залишився з людиною. Я шукав на своєму автомобілі і зрозумів його на літніх шинах. «Чи не змінили шин? Я попросив німецьким. Людина була дуже дивна і почала нижувати, що каучук літо. Потім він подивився на автомобіль і газований. «Я забув, це мій дружина! вона не їздила зараз, вона боїться. Не подобається! Німецький відповів.

У будь-який час мій брат поїхав до нас на машині, ми підібрали машину нашого нового друга. А потім допомогло йому додому. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Він продемонстрував нам свою назву і як його зв'язатися. «Я ніколи не забув, як ви допомогли мені. Німецький шоок мій рука і качка 50 євро в ньому.



Я був, щоб бути чесним, знебочений. І добрий, але і в той же час. Я бажав гроші назад, але німці пішли. Дружина сперечалася довго, говорячи, що вони не приймають гроші за хороші справи. Що робити? В цілому, тут німці: одне слово, щоб подякувати людині не вистачає.

Види і геносильність Види і геносильність Консонант з кожними іншими людськими якостями. Добрий герой історії допомогло сусіду, який був у біді. Щедрий німецький вирішив подякувати чоловіка, даючи йому гроші. Хтось скаже, що це неправильно і не “навчитися”.



Але чому ставлять себе в моральній коробці? Ніщо погано відбулося. Зареєструватися Люди висловлюють подяку за різні способий Не відмивайте всіх, хто забирає гроші за свої хороші кошти. Він був тим, хто зробив його серцем.

І ви знаєте, що європейські люди оплатити? Ви можете випробувати це. Якщо ви можете розповісти нам свою історію. Залишити коментар

Категории

Смотрите также

Новое и интересное