Якими якостями жінки зробили волю-любителя 40-річного орла

Чому подружити жінку і дитину вдруге? Можливо, нічого не може служити кращою відповідь і поясненням цього питання, ніж історія життя сорок-дворічного чоловіка, який реалізував причину такої дії самостійно. Це історія, яку ми будемо ділитися з вами сьогодні.

Чому маррі Колі, мій дитячий друг, не бачив один одному протягом двадцяти років? Після закінчення вони відокремили різко. Я одружився, як тільки я перевернув 18, і він пішов за кордоном, щоб навчатися. Так кожен застрягає в своїх турботах. Ось чому ми втратили зв'язок.



А другий день вони зустрілися з шансом на рідне село і вирішили посидіти і запам'ятовувати свої молоді роки. Тоді вони почали говорити один одному, вони почали розповідати один одному, де шлях життя призвело, і поділяють різні перекоси.



Коля розповіла, що після навчання в Польщі він повернувся до рідної землі та одружився Ліліка, його перше кохання. Вона сказала так. Вивчаємо паралельні заняття. Я пам'ятаю, як поганий хлопець пішов її невдало, і вона тільки перетворила її хвіст. І це те, як він вийшов.

Я був тільки радий, що все вийшло так само, як він повідомив, що когабітація не була організована. Після трьох років шлюбу мені довелося розлучатися.



І нещодавно він каже, що він одружений другий раз, і навіть жінка з дитиною. Я дивився! "Чому потрібна єдина мама?"



І сказав він: "Це чистий будинок і це смачно." Якщо я сидю з друзями протягом тривалого часу, не викликаючи і гістерично, як Лілька. Кишеня, догляд. Я не хочу більше. І що дитина - так маленька неприємність, її дочка просто як спокійно, не викликає неприємностей на всіх.



Що і вчинив, і слова старого друга за довгий час не виходив з мого розуму. Для мене головне в жінці, що вона йде з мною в одну і ту ж мету. Якщо ви хочете подружити когось, то вам доведеться замаринувати когось, з ким кожен день заповнюється новим змістом. Я можу очистити будинок і приготувати себе.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Чи варто говорити про те, хто правий і хто невірний? Я не думаю, що це необхідно. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное