Я використовував, щоб піти з гель-лаком протягом місяця, але майстер пояснив, чому ви не можете це зробити.

Я малюю свої нігті з гель-лаком протягом 5 років. У цей час я ніколи не зіткнувся з проблемами. Я знаю, що не всі дівчата так щасливі. Наприклад, хтось затягує і робить манікюр місяць або більше після чохла. Такий огляд може призвести до неприємних наслідків. Сьогодні видання. "Сайт" Чому ви повинні оновити ваш манікюр кожні 3 тижні.



GettyImages Свіжий манікюр Отже, перша причина цілком очевидна. Як правило, нігті швидко виростаютьй Це означає, що з кожним новим тиждень проміжок між кутикулом і покриттям збільшиться. Візуально це виглядає дуже недбалою.

Крім того, сам кутикул може зловити очей. Якщо ви не подбаєте нігті, вона стає грубою і дуже помітною. Щоб уникнути цього, використовуйте його. спеціальний бальзам або звичайний ручний кремй Ці кошти допоможуть кутикули знову не висихати.



До речі, якщо ви хочете виростити чорнобривці не так помітні, краще вибрати локшинай Ідеально підходить для тілесних, м'яких рожевих або зазвичай прозорих гель-лаку.

Згодом покриття змінюється не тільки зовнішньо, але і внутрішньо. Я маю на увазі, лак і основа втрачають якість Вони можуть почати пілінг від нігтя. В результаті тріщини утворюються на покритті, що призведе до чіпсів. Краще не довести нігті до цього стану, тому що вони стануть тоншими і ламкими.

Крім того, під вирощеними нігтями накопичується величезна кількість бактерій. Хоча це може здатися, що немає нічого, є насправді багато бруду. Ви можете. регулювати довжину вирощених нігтів самостійно, просто акуратно розпилюємо їх. Також фахівці рекомендують ретельно промивати місце під нігтям м'яким щіткою і милом.



Поза «Ложки» Дуже довгі нігті можуть перерватися часом. Це особливо вірно, якщо ви звикли до їх побудови. В цілому, будівництво пальцеве навантаженняй Ніколи не робіть такої процедури з незакінченим майстером. Всі матеріали для роботи повинні бути якісними.

І буває, що нігті не сприймають зміцнення, підставу або покриття самому. Недавній був друг шахти. У день, коли вона зробила свіжий манікюр, гель-лаку почав повністю «поступати» з нігтя і просто відпадати. На жаль, ніхто не є імунітетом і іноді буває.

р.

Поза «Ложки» Те ж саме йде на педикюр. Коли ви пофарбуєте свої зубчики, ви покладете зайвий процідити на пальці, навіть якщо ви насправді не відчуваєте його. Це може призвести до різних видів деформацій. І іноді навіть зростання нігтів і калуси. Взимку краще відмовитися від педикюру, тому що ми завжди ходимо в закритому взуття.

Видалення та покриття Спробуйте не довести нігті до критичного стану. Під час карантину багато жінок довелося зняти кришку самостійно. Але робити його акуратно в домашніх умовах не так просто. Після всього професійного майстра зазвичай використовується для цього. спеціальністьй Навіть товстий нігтьовий файл не допоможе вам видалити лак для нігтя. В результаті можна просто пошкодити нігтьову пластину.



Поза «Ложки» Не довіряйте нігті, щоб не перевірені майстри. В стилі «Нам потрібні моделі для манікюру» можна грати в труба з вами. По-перше, недосвідчений ремесламан робить процедуру набагато довше, ніж ви звикли. По-друге, часто кінцевий результат не відповідає очікуванням. Це краще не пропустити.

Ми говорили про технічний компонент 2021, і зараз ми повинні поділитися з вами моднийй Наприклад, рік білого металу Бульба не обійтися без оригінального срібного манікюру. Зробіть вибір свіжих ідей, які підходять для повсякденного життя і для урочистого заходу.



У моді мінімалізм, який стосується не тільки стилю в одязі, але і покриття нігтів. Рекомендуємо звернути увагу на час манікюрй У 2021 році він знайде свою колишньою славою. Ось наш вибір поточних варіантів.



Дивіться стан нігтів і подбати про них. Якщо ви не уявляєте своє життя без манікюру, будьте його регулярно, не затримуючись останнього. До речі, можна подбати про нігті в домашніх умовах. Ми ділимося корисними і простими інструкціями. Як часто ви отримуєте свіжий манікюр?

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное