Люба жінка не вигадуватиме

Жителі не розглядаються обов'язково. І багато в епоху повної незалежності не розуміють Чому ми живемо разом? Люди. Диворце, конверж, жіночий одяг, скоба, але все одно співіснує мирно без шлюбу.

Чому ви повинні жити з кимось іншим? Якщо ви знаєте, що це цікавий досвід.

р.

Що б не було, статистика незрівнянна. Життя більшості нас неминуче. доляй Чи подобається нам це чи ні. І дуже важливо знайти людину, з якою ви готові поділитися цим життям.



Більшість з нас мають традиційні сімейні цінності. Але що залишилося з них? Я чоловіка власної. Я люблю готувати і їсти хорошу їжу. Я не схожа на прибирання, але мені подобається, коли будинок чистий. У мене є хороша робота. Я незалежний, і жінка в якості підтримки в повсякденному житті я не зацікавлений в багато.

р.

Але подразнення будь-якої людини риси жіночої поведінки. Жилет принцеса Він навчився замовити. Це те, що я був в коледжі: найгірші мене завжди були в дівчат.



Я, хто робить мій погляд чітким. Ви повинні жити перед весіллям. Так, більшість речей можна зрозуміти кількома візитами. Але гірше завжди в маленьких речах. Який погляд на сміху в перші кілька місяців стає причиною вихрових карель і боротьби з індивідуальністю іншої.



Звичайно, кожен вирішує себе. Але це не так, щоб просто спробувати спочатку? Побачити кохану людину в вихідні та ввечері. І побачити свою любов. 24 години на добуЯк було на висоті пандемії, коли кожен був вдома? Тут навіть самий пацієнт дав слабкість.



І знову бажання багатьох дівчат отримати оксамитове кільце зрозуміле. Але прямо зараз, у кожного є другий раз розлучена подруга, яка навіть не 30. І це завжди неприємно залишити.

З редакційної колегії кожен знайде життя своїм смаком. Головне, що не виходить на смак гірких сліз розчарування. Ви думаєте, що пара повинна жити разом перед весіллям або ні? Відповіді на це питання або власний життєвий досвід був поділений у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное