Я залишилася без грошей і в знесених почуттях.

«Ми одружилися четвертим роком. Іра і я підписав після року відносин, тепер ми 35 років, у нас є молода дочка. Після весілля мати-в-право запропонували нам жити в її квартирі в місті. Вона і її чоловік живуть з міста. Квартира невелика і в поганому стані. Так я вирішив зробити ремонт там для сім'ї, каже Вадим. Через три роки, добрих намірів людини звернулися до нього.



Коли у нас була дочка, моя дружина пішла на батьківство і в основному всі гроші пішли, щоб підтримати своїх дівчат. Але я не зупинився в будь-якому випадку, я спробував зробити трохи прогресу з ремонтом. Я хотів, щоб наш будинок був затишний, гроші на ремонт і обладнання не було запасних.



Я повністю відремонтував ванну кімнату, приміщення, утеплений балконом, клеєні шпалерами і ліжком ламінату. Звичайно, я купив холодильник, плиту і пральну машину на кредит. Відразу після того, як я закінчив ремонт квартири, мій мама-в-право показав. Вона сказала, що вона хотіла її молодий син жити в її квартирі. Він жив з матір'ю з міста.



Тепер він 20, він орендував житло в місті і навчався. А тепер мама-в-в-одному захотів його жити тут і не витрачати гроші на оренду. Мати-в-завдяки, жінка, що пропонує альтернативу. Вона сказала, якщо ми любимо життя тут, ми можемо дати її синові гроші, щоб отримати іпотеку.



Звичайно, я не маю такого роду грошей. І якщо ми зробили, ми, ймовірно, не будемо жити в квартирі матері. Після довгого аргументу, дружину і дитини довелося орендувати будинок. Найнадійніша річ полягає в тому, що дружина одностороння з матір'ю, яка змащена дочкою і дитиною з орендованого житла. Яра каже, що батьки можуть дати брату іпотеку, але чому б вони витрачали свої заощадження? ?



В кінці я просив гроші назад за ремонт квартири. Мама Ані повернула частину обладнання і дала гроші на дочку, а не мене. Іра і у мене є конфлікт на цій землі. Вона вважає, що я одружився її для квартири. І це не так. В цілому, тепер вона з батьками з дитиною, і я не маю уявлення, що робити.



На жаль, питання житла часто стає великою проблемою на шляху до сімейного щастя. Можливо, Вадим повинен запозичати гроші за іпотеку від батьків і отримати власний житло. Немовля, довіряє бесіду з дружиною, може привести до загального деномінатора. Якщо люди дійсно люблять один одного, вони дізнаються про вихід. Що б ви робили на місці Вадима?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное