Я чекаю моєї першої дитини, тому мій мама вирішив переїхати з мій тато.

Після народження першої дитини, як правило, сім'я приходить не тільки більше любові, радості і ніжності, але і труднощі і проблеми. Крім того, останні часто асоціюються не з новонародженим, але з родичами, які в нових умовах тільки ускладнюють життя. Навіть якщо ви хочете допомогти. Сьогодні видання. "Сайт" Я поділую історію, яка ілюструє цей досить поширений сценарій. Ми запрошуємо Вас на знайомство, а в коментарях висловити свою думку про складну ситуацію нашого читача.

234284

Після народження моєї першої дитини я не спав на всю останню ніч. Ситуація, яка розвивалася в житті, не дає спокою. Я не знаю, як це зробити належним чином. Я дізнався про свою вагітність 8 місяців тому. Після весілля я переїхав до іншого міста з чоловіком. Я маю хороші стосунки з батьками, але ми рідко дивимося один одному, тому що вони довго приймають до нас (близько 7 годин на машині). Вони вже помирають, люди старі, тому дорога дуже складна для них.



浜у 涓 蹇 Але ми все одно знайдемо можливість побачити один на місяць. Останнім часом вони прийшли, мій мама і я мав таку щиру розмову на кухні. Вона сказала мені, як важко було для неї, коли я народилася, і вона була сидіти з мене весь день. Іноді вона не знає, що робити і плутати. Не допомогло їй, бо батьки вже давно пішли. Коли я чув про це, я попросив мене маму на деякий час. Увійти з чоловіком, коли дитина народжується. Я обов'язково буду допомогти тому, що це буде моя перша дитина, і я не знаю, що відбувається.



Моя мама була щасливою! Я погодився і сказав: Звичайно, мій тато і я прийде до вас. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. за рік в оренду, до тих пір, поки ми живемо з вами. Ми також допоможемо з грошима. Я навіть плутав ті слова. Я не запрошував мій тато, просто мій мама. І, звичайно, не за рік.



Звичайно, я люблю мій батько дуже багато, але мій чоловік і у мене є двокімнатна квартира. Коли батьки приходять відвідати, ми не комфортні. Крім того, у нас є одна кімната. Я також знаю, що мій тато зазвичай не може спати і дивитися телевізор. Що відбувається, коли дитина народжується?



Я, мій дад господиня. При необхідності він відправиться в магазин пізно вночі і закріпить полицю. Але я маю чоловіка, який може зробити це занадто. І батько швидко зустрінеться з нами, і він потім просить повернути на телевізор, потім дружину засудив його, щоб сидіти з ним в гаражі ввечері.

Я Я не хочу малюків А ще з дадом, що має дитину в руках! Я хочу дати мені свій час, тому що я чекав цього моменту, щоб стати матір'ю протягом тривалого часу. Більш того, мій чоловік в основному працює віддалено від дому, тому його легко допомогти мені з господарськими хребтами.

р.

Я хотів тільки мати, яка знає, як ковтати, лазити і почистити дитину. Новини Звісно, я сказав мій мама прямо, що мені потрібно. тільки її допомога. І тільки вперше. Вона була сердитися і Вона сказала, що вона не була наодинці. Тепер я шкодую, що це. Я не знаю, якщо це було право чи ні. Чи варто погодитися з мамою? Я не можу уявити.



А ви думаєте, що правильне рішення було прийнято героїні нашої статті? Вони сміливо діляться думками з нами в коментарях. Ми, в свою чергу, вважаємо, що допомога при запиті є важливим. Однак не порушувати особисті межі іншої людини, особливо всієї родини. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное