Який одяг недоречно носити в США, навіть якщо у вас є достатня відвага і гроші

Не секрет, що життя за кордоном відрізняється від того, що ми звикли. Важко розуміти людей з різних країн. Відмінність проявляється в поведінці і при появі. Сьогодні ми будемо говорити про те, що мода Це відрізняється від нашого.

26406

Люди без досвіду, що живуть в США будують картину американського життя у своїй голові, на основі лише фільмів і серіалів, популярної культури загалом. Я повинен визнати, що деякі моменти збігаються з реальністю. Але є також багато прикрашених, придуманих. Справжня суть речей може бути зрозуміла тільки живою в США.

Це просто сталося рік тому, що мій найкращий друг рос в Америку на постійне проживанняй Дуже багато, але ми називаємо на Скайпу часто, кілька разів на тиждень. Повідомляє багато цікавих речей про місцевих жителів, про їх звички та непарнихність.



Поза «Ложки» Подруга часто ділиться спостереженнями щодо їх виховання, поведінки, одягу. Дуже цікаво побачити. кардинальні відмінностій Так, є речі, які є справжньою для американців, хоча наші люди стали знайомими. Поки я збираю цей список.

Фур американські жінки по всьому світу відмовитися від натурального хутрай Якщо у великому місті «підніміть» на вулиці в такому одязі, можна не тільки засуджувати погляди, але і кілька суворих слів у вашому напрямку. Крім того, їх тваринні захисники так несуть, що вони можуть залити фарбу на дамі в норку пальто. Для американців природне хутро - останнє століття, майже середні віки.

р.

GettyImages Я дійсно люблю цей тренд. Дійсно, в наш час вибір одягу з штучного хутра та інших високоякісних матеріалів настільки великий, що носіння шкіри тварин на собі є ознакою обмеження та нелюдності.

Ні, звичайно, жінки в США зношують каблуки взуття. Але не кожен день, але для свят або вечірок. Низький каблук зношений, наприклад, в офісі. Будь-який, в першу чергу в американських жінок комфорт і практичністьй Навіть під сукнями і строгими костюмами, вони носять кросівки або кросівки.

, Україна

浜у 灞 绀 Я помітив, що наші жінки поступово приймають цю моду. І переселенці в США забувають про підбори для одного або двох.

Мішок цього типу є неприємним явищем для американців. Я радий, що в наших відкритих просторах, цей сумнівний аксесуар відводиться в минуле і стає менш поширеним в великих містах. Вулиці У.С. Чоловіки з брекетами та стрічковими мішкамиНе соромтеся носити рюкзаки з суворими костюмами або пальто.

4137895

Як у випадку п'ят, такі речі відбуваються в гардеробі американських жінок. Але вони не одягаються, як кожен день, просто для вечірки або свята. Кожен день дівчата в США вибрати спортивний, практичний, комфортний одягй Один з улюблених трендів тут є перевагою.

6717997

GettyImages Флоат А друг сказав, як вона і чоловік (Білоруська) пішли на пляж разом. Добре кладуть на наші звичайні светри без думки. За її словами, весь час на пляжі люди, якось виглядають в їх напрямку. Подруга і її чоловік ніколи не знали, що збирався.



Поза «Ложки» Після того, як хтось знайомий з американцями пояснив, що Вони йдуть на пляж в спеціальних басейнах.й Ми не одягаємо наші звичайні купальники тут.

Що таке жіноче взуття? Чоловіки в Америці не одягають взуття щодня. Засихати їх тільки під брюками, з нагоди урочистої події або важливої діловій зустрічі. Комбінація взуття з джинсами на чоловіка не є пам'яткою для вулиць американських міст. Щодня взуття така. кросівки і кросівки зновуй

Р

Поза «Ложки» Я можу сказати, що мої інші друзі, які переїхали в Америку або завітали там, однозначно підтверджують все це. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Проте західні тенденції представляють сучасність, комфорт та етика. Я дуже сподіваюсь, що наші люди зможуть прийняти і любити незвичайні тенденції. модабез втрати унікальності.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное