Не легко знайти жінку, готову до сімейного життя, я повинен піти на двадцять дат в місяць.

Для більшості чоловіків ідея шлюбу виникає тільки після того, як вони знайшли ідеальну людину для початку сім'ї, жив з нею не менше декількох місяців в одному будинку і переконавшись, що вона гідна господиня.



Нехай люди проведуть свідомий пошук дружини, і навіть в експрес-режимі. Що робити? Що якщо ви спробували знайти ідеальну дружину всього за 1 місяць? Сьогодні ми познайомимося з 34-річним підприємцем з Санкт-Петербурга ім. Сергія, який вирішив піти на такому експерименті, і дізнаємося, чи може бути така пригодницька трюк.

Коли я побудував мій бізнес, родичі мене звернулися з питаннями про отримання шлюбу. Так само, як я потрапив на ноги, час подумати про життєвий партнер.



Для мене найкраща дружина є однією любов'ю. Я завжди вірю, що любов не може бути запланованим. Вона просто повинна чекати...

Моя мама і батько відповів, що кожен фольга може чекати, але не всі в кінці чекати.



Мої друзі завжди захопили мене. Один день, один з них запитав мене, щоб зробити експеримент: див. нову дівчину щодня протягом наступного місяця. Так, я принаймні розумію, які внутрішні якості повинні мати дружину, і що я не люблю спілкування з жінкою.

Ця пригода здавалася досить цікавим для мене, тому я відразу зареєстрував на двох з найвідоміших сайтів знайомств і почав вивчати профілі кандидатів.



У місяць 42 дівчата відповіли мої запрошення. І тільки 26 з них вдалося зустріти в кінці. Я не можу сказати, що кожна дата була особливою. Я зустрівся з дівчиною, я відчув, що це не моя людина. Кожна розмова почалася з тих же питань. До 15-ї зустрічі я вже зацікавив, що моя леді зацікавила кілька хвилин.



Більшість людей, які я дізнався тільки про матеріальні речі. На прикладі, які я працюю і чи є у мене вдома. Я хотів розповісти про мої мрії та цінності. Але ніхто не зажадала йому...



Після 26-ї зустрічі я вирішив закінчити експеримент, як я вже переконаний, що я був правим. Адже любов має бути раптовим. Ви не можете розводити її. Ви повинні бути пацієнтом і довірити долі.

Ви думаєте, що наш герой прямо в його останньому твердження? Якщо ми йдемо з потоком, або ми творці власної долі, і ми повинні намагатися більш важко знайти наш тільки один?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное