Чому я мав перерватися з прибутковою дівчиною з Америки

Мій друг мріяв про те, що має свою подруга (або краще, дружина) як іноземець. Це буде приємно, якщо Німці, навіть краще французьких, і ідеально американських. Але тільки наш Даші да Машіс дивився його. Про нього, що приваблює дівчат. На жаль, для них немає шансів. Ні Даша, ні Маша. дівчинай



Я приніс йому в Японію, тому він залишився там протягом декількох років. І диво! Виявилося, що Аліса, яка прийшла до практики з Нью-Йорка, працює в одному офісі. Але не менше двох місяців він назвав і почав запитати про кількість Маша, що було більше інших. Будь-який, все в порядку!

Зрозуміло, що протягом декількох років життя в Японії він зустрів велику кількість різних людей. Апотеоз був американський Аліса, з яким був бурий, але занадто багато. короткі рукавичкий Я побачила фото, але все ще вдалося.



Після того, як вони стали парою, друг зникнув з радіолокатора за рівно два місяці, і я зрозумів, що тепер вони мають повну занурення і любов. Боже заборонено! Я щасливий для мого друга, бо він мріяв. А потім раптом підземлявся підводний човен. Він написав мені короткий: "Сепарат". Ми назвали кілька днів. Природно, я запитав.



Хоча він був не нахилений, він все ще поділився. Це свого роду мессі. Я міг бачити, що він був в її голові. А ось хвилина пізніше він тягне себе разом і сказав мені, як це було. Від всієї розмови я опинився триточковіТі, хто «поширений» мій друг. Насправді, тут вони:

  1. Фемінізм
    Ми, звичайно, представляємо це явище досить по-різному, ніж вони роблять в Америці. Ми вважаємо, що це рівний платіж і все, що. Так Аліса була дійсно сердитися, коли її хлопець намагався судити її. Якщо ви відкриваєте двері до неї, ви стверджуєте себе за її рахунок, показує її, що вона слабка. Не вдалося сказати, що це називається галантрі.



  2. Вимоги
    Якщо ви ревнощі (Dima, і я ревно!), то будьте готові. Американська жінка з вами зустрінеться з усіма чоловіками без будь-якої совості і навіть іноді, щоб зробити вас ревнощами. Це через їх відкритість. Вони потребують уваги і актуальності. Так вона буде чати протягом півгодини з першою особою вона зустрічає тільки тому, що він сказав їй, "Привіт!" Чи ви будете чекати і думати, це маніпуляція або ні?



  3. Проживання
    Аліса зробила її другом, що він не належить до неї. Які особисті кордони? Забудьте його. Ви повинні знати всіх ваших друзів і сім'ї і бути всюди Аліса на вимогу. О, ви, якщо ви йдете на пиво з друзями, Аліса з вами. Після того, як ви разом, ви повинні поділитися своїм партнером безкоштовно. Що ви знаєте, що ви не збираєте мене дивитися футбол з вами? Що робити з друзями?





В цілому мій друг тривав тільки два місяці в цьому режимі, а потім голій Він був особливо плутав той факт, що Аліса не була навіть для другого дати думці, щоб дати йому принципи навіть сантиметра. І наступного дня я повісився з деякими японськими чоловіками, затискаючи з ним на газоні в дружній (або не дуже) спосіб.



Впевнено, що досвід був корисний, оскільки мій друг вирішив знайти Маша, один раз в любові з ним. Він, ймовірно, вважає, що наші дівчата будуть більш привабливими. Так, тримати кишеню широким. Мар'яна божевільна, як Аліса. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Дякуемо!

Не буде сперечатися з тим, що дівчина Гарний, розумний, але дуже специфічний. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Читати нашу статтю про те, як діти піднялися в Америці і де краса, як приходить Аліса. Дякую за перебування з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное