Заражений від другу тягу, щоб випікати домашній хліб, американський сендвіч став улюбленим

Сучасні господині знаходять хороші рецепти на будь-яких кулінарних сайтах. Я дуже ціную перевірені джерела інформації. На сайті Ірини Кутової «Добра кухня». Я знайшов дивний рецепт. Американський сендвіч хлібй Склад полягає в тому, що він готує майже п'ять хвилин. Ви не знаєте? Я рекомендую вам переконатися. Так, хлібй

Рецепт смачного домашнього хлібаОдин або два, які необхідно зберегти. Після того, щоб зайняті господині, які не можуть дозволити собі мезитися на кухні тривалий час, це дійсно бог.end І те, що ви можете зробити. свіжі І випікають, як тільки необхідно. Про це читайте в стадії підготовки.

Швидкий хліб Culinar innok пропонує вибрати власний варіант Швидкий: пшениця, пшениця, цільне зерно та інші. Так не боятися експериментувати, вибираючи різновид борошна, потрібно.



інгредієнти
  • 2 ст. пшеничного борошна другого класу і 5 ст.л. найвищого класу
  • 750 мл води (це 3 ст. 250 г)
  • 1,5 ст. сухих дріжджів або 42г свіжих
  • 1 ст.л. солі
  • 2 ст. цукру
  • 100г вершкове масло (3 ст. ghee + для змащення хліба)
  • 2 ст. цукру


Підготовка
  1. Підібрати борошно в склянці і зняти гірку з ножем (зварити 160 г), просіяти.


  2. У великій мисці або сковороді змішайте борошно, дріжджі, сіль, цукор, жито і воду. Перемішайте тісто дерев'яною ложкою до отримання однорідної маси.
  3. Тісто буде рідиною, в консистенції як товста сметана. Покрийте посуд рушником (можна і харчова плівка, але так тісто не буде «дбалувати»). Це для збереження тесту від намотування. Залиште при кімнатній температурі 3 години.


  4. Тісто підніме багато разів і буде пористим. Покрийте його плівкою і відправте її в холодильник.
  5. Вийняти тісто 3 години. Перемістити його в глибоку миску і залити решту борошна. Перемішайте, як при натягуванні нижньої частини в середину. Ви можете випікати хліб з всієї маси або його частини.


  6. Зареєструватися зберігати тісто в холодильнику (до 2 тижнів). Рецепт вказує, що чим довше він залишається там, тим краще він зрілий. Це позитивно впливає на смак хліба. Я маю на увазі, я замовив його сьогодні, покласти його в холодильник, потім запеченай І не помішуючи його важливо.
  7. М'яко шліфувати тісто, дати її форму кульки або іншого, за формою випічки страв. Потрібно взяти 2/3 форми випічки.
  8. Поставте його на годину. Потім надішліть майбутній хліб на хліб.


  9. Змастити свіжопеченим хлібом зверху маслом.




Корисне життя хакіЯкщо на фермі немає хлібобулочних виробів, використовуйте духовку. Зігріваємо його до 200°C, кладемо тісто на середню полицю. На дно поміщаємо посудину, наповнену окропом (близько 200 г). Закрийте духовку і не відкрийте на 45-55 хвилин. І дайте хліб охолонути на грилі, після чого нарізати його не розсипати.



Ти можеш готувати швидше, ніж треба писати. І подивіться, що чудовий результат: м'якоть дрібно пористий, вологий, ароматний. Хліб не дуже крихкий при зрізанні. Чудово підходить для сендвічів, що виправжують його назву. Подруга запечена з рецептом, і тепер кожен може похвалитися тим, що вона була заражена хорошим рецептом.



Ви завжди повинні вдячні хлібу. Дякую автора цього чудового рецепта. Спробуйте, а потім приєднуйся до подяки!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное