Огляд холодильника пансіонату, студенти якого орендують приміщення

Студенти, як правило, дуже привабливі для оренди від старих жінок. Немає шуму, не ходьба, не привезти нікого. Є обмеження та обмеження пенсіонер Він перетворюється в реальну клітку для школярів, які просто втекли з батьківського піклування. Але це не завжди буває.

І сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом свіжого чоловіка, який також не хочу орендувати приміщення в квартирі літньої бабусі. Тим не менш, студент не мав вибору. Незважаючи на те, що господиня з'явилася досить цікавою і приємною.



Я прийшов з Смоленської області, нещодавно почав навчання в одному з Смоленських коледжів. Моя сім'я не багата, і я також маю два молодших братів, на яких батьки повинні витратити багато. Тому було розглянуто лише найбільш бюджетні варіанти для мого життя в місті, пише Крістіна.

Спочатку я жив у гуртожитку, але я не був досить довго. У такому шумному середовищі не вдалося вивчити або навіть отримати достатній сон. Я почав шукати інші варіанти, і я був щасливий, щоб поїхати через оголошення з бабуся, який жив поруч з коледжем. І це дозволило вам заощадити на подорожі, потім, щоб порадувати себе, наприклад, йти до кіно.



Мої друзі сказали мені, що це було поганим ідеям. Як, якщо ви живете з старою жінкою, то ви можете відразу потерти всі радості студентського життя. Але я вирішив, що навчання було більш важливим, тому я не думаю про це протягом тривалого часу.

Не дивлячись на страхи, господиня виявилася досить приємною жінкою. Вона сказала, що в зв'язку з пансіонатою та зростаючими комунальними векселями вона була змушена була орендувати приміщення.



Я переніс речі і отримав ключі. Ми домовилися, що я буду платити за житло щомісяця на десятку років. Тамара Петровна навіть виділила мені місце в харчовій пансіоні, а також нижню полицю в холодильнику.

Коли я відкрив холодильник, я був вражений. Здавалося б, що ті пені, що господиня отримує як пенсію, ледь достатньо для найбільш необхідних. Але холодильник був повноцінним харчуванням.

На полицях ретельно зберігати м'ясо, фаршу, рибу, овочі та фрукти. На боці були домашні яйця і молоко, багато зелені. Я не можу навіть подивитися в морозильну камеру, оскільки це було так багато.



Я помітив, що шафи на кухні рясніють крупами і пастою, а в пансіоні є кілька люмаків картоплі. І це все для однієї крихких старих леді? І я вже знав, що в цій двокімнатній квартирі вона живе окремо, чоловік пішов, і діти давно мешкали в столиці. Це все, звичайно, її особистий запас?

Моя дитина дала мені гроші якомога простіше, але завжди не вистачає грошей. Це так багато! Ви можете приготувати все. В результаті я отримав відвагу, і коли Тамара Петровна і я пишу чай ввечері, я запитав, де вона була стільки їжі.

Жінки посміхнулися і сказали, що важко життя вчив її подбати про кожну копійку. Таким чином, вона планує свої витрати дуже ретельно, пише все в окремому блокноті. Для того, щоб бути котеджем, і ті ж зелені можна вирощувати там. Тепер немає котеджу, тому ви повинні виходити за допомогою економії.



Вона купує багато консервованих продуктів, круп і навіть цукерок (це її пристрасть). Зелень в сезоні дешево займає на ринку, потім заморожують або консервують протягом тривалого часу. Він також купує свинячий жир, на якому можна приготувати багато смачних і ситних страв.

Обрізка м'яса скручується через м'ясорубку в м'ясорубку, з якого можна або зробити пельмені, або котлети, або тістечка з якогось виду. Риба купується річкою, яка дешевше. Він також ріже його і використовує його до максимуму.



Що ще потрібно? Хлібобулочні випікати себе в духовці, а молоко (сировий сир, сметана, молоко) купує з знайомих продавців на ринку. Як це робиться за мінімальною вартістю. І всі шафи на кухні заповнюються їжею.

Я слухав і захопився. Люди мого покоління мають дуже різне ставлення до грошей. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ні, поганий, затягуючи ремені. І ця жінка знає, скільки грошей вона зараз і скільки вона буде мати на тижні. Все заплановане і викладається на полицях. Я думаю, що у мене є багато, щоб дізнатися з неї, - сказав Крістіна.



Прогресивні молоді люди завжди впевнені, що вони розуміють все краще, ніж старі люди. Але мудрість і досвід життя не скасовується. І в багатьох речах (як і в однакових рятувань), є обов'язково щось дізнатися від людей віку. Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное