Чому так важко відзначити 60 років?

Ми отримали лист від 60-річного чоловіка. Не знаю, що робити. Людина відчайдушний і хоче зрозуміти Як гасити після кварелі Ваша сім'я, і це можливо після багатьох років? Допоможи йому!



Моя дружина побачила, коли наша дочка була всього 5 років. З тих пір я підняв себе без того, як я подумав про те, що хтось ще в моєму житті. Я хотів би дати Тонечка все, що я можу зробити її щасливим.



Але я не думав, що після того, як багато років вона буде платити мене назад з самотністю. Коли Тоня одружилася, вона і її чоловік почав жити в нашому будинку. Я точно не розумію.

Я успадкував будинок. Це був невеликий будинок без розкішних ремонтів, але дуже затишний і домашній. За багато років я повільно очищав її. Плюс, було невелике господарство, сад.

р.

Тоня і мій син-в-право про необхідність капітального ремонту. А потім ми вирішили, що це буде набагато краще продати цей будинок і купити новий. Я знаю, що вони були молодими і хотіли жити в кращих умовах. Так я пропонував їм логічний, до мене, варіант. Цей будинок, щоб продати, купити новий (майте, ви повинні взяти кредит, але нічого, ми будемо керувати!). Ми надішлемо його в ім'я, і хлопці можуть зробити все, що вони хочуть. Я хочу допомогти вам, коли я можу.

Я негайно попросив їх зробити Але будинок, в будь-якому випадку я хотів записувати. Після того, як я маю на увазі деяку гарантію заспокійливого віку без вирішення питань житла.



Ось що мій син-в-право не хотів. Він почав сказати, що я не довіра йому, якщо я не хочу зробити будинок в ім'я. А потім він сказав, що ніхто не хотів би купити це «демпер».

А потім щось страшно. Він просто приймав свою Тонечку рукою і зліва. Наступного дня вони взяли всі свої речі і залишили мене. З тих пір моя дочка припинила мене, просто зникла від мого життя. Не знаю, де вони живуть. Моя дочка просто не підбиралась, коли я дзвонив.



Я шукав свій 60-й день народження і я думав, що вона прийде. Але це не сталося... Думка моїх онуків, що ростуть десь, робить мене некомфортним. Життя дала мені стільки проблем. У мене немає міцності, щоб боротися з ними. Я просто хочу бачити дочку ще раз.

Чи можна ми не згасити після кварелі? Не існує! Я зроблю волі після всього. Будинок буде йти до моєї дочки, бо я не маю нікого в світі. Тексти пісень, а це означає: Чи є я один для відпочинку мого життя?

Важко уявити, скільки сімей знищили через питання житла. Люди, які потрапляють на майно, готові зробити все, щоб отримати свій шлях. Це життєздатність, яка іноді для цього ви повинні жертвувати найважливіше - спілкування з близькими.

36874679

Хочу вірити, що головний герой цієї історії знайдуть силу, щоб зрадити з дочкою навіть після того, як багато років. Як ви робите це, якщо ви буквально втратили зв'язок з сім'єю? Можливо, Тоня сама усвідомлює, що вона приймала чоловіка, відмовившись від свого батька. Я впевнений, що навіть після багатьох років Людина може пробачити її.й

Ви відчували такі проблеми в житті? Які поради ви подаруєте 60-річній людині? Подаруйте свої враження в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное