Як навчити чоловіка для кожного кроку, як Kindergarten

Людина без любові Він завжди в більш складній ситуації, ніж хтось, хто має різне життя. Сім'я любляча дає чоловіка багато сил. Заради близьких він готовий знищити гори і повернути річкові ліжка. Але як подарувати чоловіка любові?

Сася Дас – відомий філософ, сімейний психолог і автор багатьох книг і семінарів. Він робить цікаві висновки на лекції. Деякі з них ми можемо обговорити з вами тут, і нижче ви знайдете відеолекцію.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Сайт: www.satya.com.ua



У своїй частині Сася розповідає про те, як правильно показати і показати свою любов до чоловіка. Він стверджує, що прояв любові повинен показувати в 4 дії.



Адмірування від чого він робить. Посуд. Оцінити його дії. Не тільки показати йому, скільки ви любите його, але і іншим. Я маю на увазі, Пиріг Ваша людина. І звичайно, Дякуемо!й



Сатя відрізняється від ролі матері і дружини. Мати прикрашає дитину. Так вона не бачить ніяких недоліків у нього. Але дружина бачить їх, знає про них, але більш акцент поміщається на віртуах. Тому, дружина - найближча людина.



Саля пропонує, щоб милуватися більш важливим, ніж любити. І що любов хороший, але дуже ефемерний.
Олена Андрєлін колись сказав: «Жінка, яка знає, як ігнорувати свої людські слабкі сторони, але хто може знайти якостей в ньому, що вона може щиро помилуватися, сприймати чоловіка як найважливіший скарб свого життя. й

Сатя розповідає про певні ролі чоловіків і жінок в сім'ї. Обов'язки в сім'ї часто різні для чоловіків і жінок. Наприклад, людина заробляє гроші, і жінка стає охоронцем серця. Але це не робить когось менш важливим. Важливо розуміти, що ми різні, але однаково цінні.



І в результаті ми можемо сказати, що чоловік і жінка мають власну психічну тумбу. Перше місце дружини приймає чоловік і чоловік дружиною. І це те, що це означає, щоб дійсно милуватися. Для цього потрібно орієнтуватися більше на переваги і менше на недоліки.

https://www.youtube.com/watch? v=lptKaTkG4v8

Я не можу сказати, що я погоджуюсь з кожним словом. Але я хочу визнати, що я не сумніваю мудрості цього чоловіка. Що ви згодні? Чи можна ви послухати цю лекцію? Напишіть відповідь в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное