Як перестати мати-в-право намагається вичавити гроші з чоловіка

Всі люди різних категорій ваги в сприйнятті, як вони повинні жити і забезпечити себе. Для деяких картопляних з оселедцем норм, ще один червоний ікр на пармезан. Цікаво, що ці інтереси раптово перекриваються. Ви можете запустити в неї. подякиПриклад. Хоча подяки слід брати в цінні знаки.



Нормальна людина розуміє, що не кожен може бути успішним. Але деякі люди воліють не помітити його на всіх. У мене є мій запит, у вас є. Чому я повинен регулювати і їсти картопля? Про нас Я продовжую в ікра. Ось історія, що редакційна колегія "Сайт" Він хоче розповісти вам.

Мій чоловік і у мене є невелика двокімнатна квартира. Я отримав його від мого бабуся. В першу чергу батьки дали її, але коли я одружився, вони вирішили подарувати нам. У нас є два діти, віки 6 і 2. З моменту, коли я пішов на материнство, я працював, можливо, шість місяців. Вам не потрібно бути з дітьми, ви не залишите їх на своїх батьках весь час.

р.

Я маю нагоду зустрітися з чоловіком. І гроші завжди допоможуть нам, зрозуміти, що чоловік тепер тягне все на себе. Але мати-в-завдяки досить по-різному. Я не проти цього, просто мати щось для порівняння.



Вона живе окремо в трикімнатній квартирі, сплачує небайдужих, як за гроші пенсіонера в тарифах, і в той же час не заперечує себе нічого. Вона має невеликий інтерес до нашого життя, але більш стурбований сином, що кидає її тисячі або два на цих комунальних послугах.

Її чоловік неодноразово запропонував їй позбутися від цієї великої квартири, продати, переїхати на одне місце, і покласти різницю на депозит. Це буде прикривати витрати, тим більше вони будуть менше. Ми не будемо запитати про те, що вона може повністю підтримувати себе. Але ні, ні.



В одній точці, як звичайно, вона прийшла до відвідування (це не її правила попередити про прибуття: хоча б рнадо, вона прийде, коли вона вважає необхідним) і почала розповідати, як поганий її життя і що вона не сплачувала комунальному будинку протягом трьох місяців. Наскільки я пам'ятаю, мій чоловік дав свої гроші на час назад.

22780.

І вона не подбала, що обидва онуки були хворі прямо зараз, вони потрібні ліки, що я був в милі, бо я повинен був дивитися як з них, так і отримати чоловіка, щоб годувати. Ми не піклуємось про те, що у нас є комунальні послуги, які ми маємо автомобільний кредит, який ми, після усього, маємо наше життя і що ми не їсти червоною ікрою з ложками, і ми маємо банальну пюре і оселедець на вечерю.

Насправді, що я сказав її. Моя мати-в-право відхилена. Вона сказала, що я був самогубним і ненав'язливим, і вона не робив нічого неправильного. Увімкнено, зліва, а потім скаржаться на чоловіка. Він не сказав мені на тиждень. Я прокинувся на нього, теж, бо він виніс свої материнські рахунки.



Коли я запитаю, що про своїх дочок, він просто подрібнює і віддає. Знайте, це буде трохи і щелепа. Але вчора я побачила свою маму в супермаркеті, вона живе не так далеко від нас. Що в її кошику? Круасан, червона риба, dor синій сир і пармезан, шматочок бальчика. Проти ковбас, молока, яєць, вівсяної та рибної картоплі. Це, хлопці! Спасибі від моєї матері. й

З редакційної колегії, що ви скажете? Життя є одним, кожен живе його в межах власних потреб і совості. Ми не любимо всіх, але які поради ми можемо подарувати жінці? Чи повинен вона давати свою маму свою точку зору, або вона ігнорувати її і піти з життям?

р.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Як це один в лапках. Чи вона здавалося нам або вона дійсно не розуміє, що повідомлення дочка-взагалі намагається передати її? Поділіться статтю з іншими, а потім обов'язково побачте цей матеріал про випадки, в яких майбутній мама-в-право не радує весілля сина. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное