Бабця мрії, якщо ми забуваємо погані знаки і залишаємо зайві речі на столі

Наші бабусі не тільки тримачі серця, але і мудрі жінки світу. З досвідом роботи з Wisdom і інтелектом. Сучасні люди не вірять в народні знаки, але в вайн. У віці технології такі речі називаються непристойними і не приймають серйозно. Ми будемо говорити про це в цій статті. Українськийй Кожен бабуся знає про них і передає їх дітям і онукам до наступного покоління.



У кожного дня народні знаки не з'явились. У минулому, коли не так багато інформації і техніки, люди ближче до природи. Вони мали більш розвинену інтуїцію, вони могли спостерігати і складати цікаві ланцюжки подій і закономірностей.

Крім того, кожен може перевірити себе, чи працює знак або ні. Ви просто повинні виглядати в житті. Я вірив мій бабуся, що багато чого, що вона сказала дійсно працювала.



У цій статті ми будемо говорити про обідній стіл, який стоїть на кухні або в вітальні. У кожному будинку є такий стіл. Він призначений для їжі, і це важливо. Раніше люди знали, що залишивши на ньому об’єкти не було. Ці речі не можуть впливати на енергію на кухні. Крім того, на столі ми їсти і поглинати енергію в місці, де ми.

Що не можна зберігати на обідній стіл Спочатку, на столі не можна залишити ножй Звичайно, без цього предмета на кухні немає. Ви можете використовувати його, але не варто зберігати ножі на кухонному столі. Якщо люди кажуть, що це про кварелі в будинку і, можливо, навіть зрада.



По-друге, мій бабуся часто сказав, що ви не повинні тримати його на столі. порожняПляшки, решта пустих страв. Ємність контейнерів є символом голоду і бідності. Ви не повинні залишити ні. порназоркіЛюди кажуть, що порожній посуд на столі є безпліддям жінки. Якщо сім'я чекає поповнення, то не варто ставити порожні пляшки, банки, деканти на столі.

р.

Не варто залишити на столі. особистістьй Коли гості приходять, думають про місце, де вони можуть залишити свої речі. Не дайте їм залишити на кухонному столі. Ви ніколи не знаєте, який настрій людина прийшла з і якою енергією вони можуть залишити позаду.



Крім того, ви не можете покласти його на стіл. постільна білизнаТим не менш, деякі люди, ймовірно, роблять це. Але в давні дні сказали, що це була втрата в сім'ї. Не залиште гроші на обідній стіл: монетай Моя бабуся звикла сказати, що якщо невеликі гроші, що залишилися на столі довго, прибуток сім'ї буде невеликим. Однак якщо ви поставите великий рахунок під скатертою, то процвітання і благополуччя з'являться в будинку.

р.

Щоб вірити не вірити в ці старі ознаки, кожен вирішує себе. Але не варто категорично відмовитися від даних приймається. По-перше, краще перевірити їх на власний досвід.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное