Від чого совепов звичаї епоху невагомості час позбутися від

Не знаю. Як викинути старі речі Не знаю, як це зробити. Ця пристрасть до загартування походить від нашого дивного радянського та пострадянського виховання. Він має сенс. Але деякі люди просто перетинають всі розумні межі.

Я нещодавно почув трохи дикого оповідання від друга. Цікаво, як можуть бути дивні люди. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Однак мені здається, що всі кордони вже перехрестилися.



В цілому, тітка мого друга ніколи не відрізнялася простотою персонажа. І син його був таким же. Після того, як виявилося, що він не використовує постільну білизну.

Просто заходить додому, йде в ліжко з телефоном на дивані, і падає дупа. Іноді справа в одязі. Чи не було кальку або не зрозуміло.

3610Р. 4200Р.

Але його матері, що тітка, любила викликати мій друг і скаржитися на кілька годин на телефоні. Це не вірно, і немає грошей. І ми не допомогли з цим.

Після того, як інша така розмова, тітка скаржала, що її лист був рваний. Мій друг не може стояти його: в одному з свят дав кілька наборів недорого, але якісна постільна білизна. Але історія не закінчувала там.



Через кілька місяців вона і її сім'я приїхали відвідати її тітка. І, можливо, ми побачили, що вона була однаковою постільною білизною на ліжку з отворами.



Не говорячи про це перед усім, звичайно. Але один день під час наступного дзвінка запитав. Моя тітка відповіла її.

Виявилося, що вона просто кладе ліжко в шафі:
- Давайте нові брехні. Ми беремо їх, коли старі,

Мій друг був шокований. Вона не розуміла, як можна було спати на ганчі.



Я особисто знаходжу до себе складно. Вибрані футболки, улюблені шкарпетки. Але ми повинні рухатися вперед сміливо. Не дозволяйте собі залишити щось пізніше. Не використовуйте будь-які муги, тому що вони красиві. Не носити одяг, тому що вони нові.



Ви знаєте, маленькі діти завжди малюють у книгах. Вони псують їх, вони виривають сторінки. Але це важлива частина навчання. Любов книг і читання також вписується. Ось трохи метафору.

Похилого відкинути старий фарш і роздрукувати нові речі. Використовуйте його, інакше ви не можете час. Я не маю часу жити трохи краще.

Написати відгук про те, що було найважче в житті, щоб відкинути і як ви переслати його.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное