Після візиту до сестри чоловіка почався безсоння, заздрість і непривабливість не дозволяють спати спокійно.

Для чого я люблю всілякі поїздки, це також для нових знайомств і спілкування. Ви можете обговорити все, що ніхто не може сказати. Ви залите душу, розкажіть про те, що лежить там важке навантаження, зізнайтесь. Що таке безкоштовний психотерапія. Я нещодавно мав розмову на автобусі. "Сестра до допомоги брата"й



Моя компаньйона виявилася досить молодою жінкою, трохи втомилася і якась «робила» або щось. Право від села, він відразу половив очі. Я вже знав, що поїздка не буде нудною, і це буде легко. Про насй Люда, як вона впровадив себе, був будинок з обласної лікарні. На щастя, діагноз не був підтверджений і жінка була здоровою. Тож наша розмова швидко зрушила до більш важливої теми.

Допомогти брату сестри Людмила одружений, чоловік здається добре. Він не відмовляється, проконсультує все, добре, не заробляється достатньо - тому немає сенсуючої роботи в їх селищі. Ви можете піти на роботу, але хто допоможе жінці? ферма: курчат, качки, свиней, корів і козаків. І сад, дерево, вода з колодязя... Люда розказав і сказав мені все, як якщо в дусі.



Мій чоловік має сестра, яка є старшим 10 років. Живе місце в столиці, що знаходиться лише на святах. Відвідування батьків, завжди приносить їм багато смачних і дороге харчування, одягу і так далі. Ми рідко отримуємо все, найчастіше просто цукерки для дітей.

Одружитися з адвокатом. Я знаю, що вони мають гроші. Але раніше сказали, що купили земельну ділянку і будували будинок на банківському кредиті. І тепер борги окупаються, і я не залишає бажання Запропонуйте своєму братуй Але це не працює, я соромлюся підходити до цього питання.



А потім пара тижнів тому зірки зібралися разом, і прийшла можливість. Моя сестра нарешті запросила всю сім'ю, щоб відвідати її на Різдво.

Я не спав там. Я маю на увазі, сон. Навіть в домашніх умовах, через тиждень. Я не знаю, що вони жили так. Шукаю, я тільки бачив таку розкіш на телевізорі. Спокій і краса: дорогі меблі, картини, обладнання, камін Будинок величезний, розширення, великий дворик.



На святковому столі чоловік сказав, що купили ще два квартири, орендувавши їх. А деякі гроші регулярно даються до благодійності: допомога дітям-сирітами.

За кілька днів ми проживали назавжди. Вони відчували, як вони були на небі. Ви можете уявити, як я жив у невеликому селищі в Вінницькій області, сприймав цей митрополитський шик. А діти! Немає нічого спільного. Яскрава казка. Там, на місці, це «все включено», ніхто нічого не відмовив.



А що здивувало, коли ми залишили. Не тільки сестра її чоловіка не купила або дала нічого батькам, але вона не знепала, щоб покласти їжу в лотках, які залишалися в великих кількостях. Це дикий для мене, так як це призначено для мене і моїх друзів і родичів, щоб надати їжу гостям після свята. Я навіть спеціально варила дві курчатки в духовці: один для столу і іншого для гостей.

Все про те, як ми мовчали, кожен у своїх думках. Я розумію чоловіка, він був болячем. Чоловік здатний заробити гроші і життя в достатку. Ні.

І я був більш відхилений тим, що вони дають гроші в сиріт, і їх нержаві позбавляються. Ні, я кладу свою руку на серці. Я не слава благодійності.й І вона сама неодноразово допомогла, коли волонтери, які подорожували по вулицях села, збирали гроші і речі для пожежників.



й Але в цій ситуації ви можете виділити принаймні невелику кількість, щоб допомогти нам. У нас є три дітей.Дитячий садок, школа. Кожна копійка коштує дорого. Ми продаємо молоко до вершкового заводу, продаємо свині – все йде через наші пальці.

Інтерв'ю з чоловіком "серце до серця" Про нас Я сказав чоловіка, що я хочу поговорити з сестрою і попросити її допомогти. Матеріал. Мій чоловік повністю проти нього. Він сказав, що він був чоловіком і не мав права попросити сестри.

Його обов'язок як брата, щоб допомогти їй, навіть якщо вона старша. Він також визнав (і для цього я дуже сердився з ним), що був час, коли сестра запропонувала допомогти йому гроші. Він не відмовився.

А потім я знайшов люмп у грудях. Наші локальні лікарі, пахучі, відразу відправили мене на регіон. При підозрі на найстрашніші захворювання я не хочу його голосувати. Це коли чоловік оновив. Знаючи, скільки лікування зараз коштує, він сказав, що якщо він необхідний гроші на операцію і так далі, він попросить сестри.



Моя сестра допомогла своєму брату: попросити або не попросити тепер я збираюся додому з неоднозначністю. З одного боку, я щасливий, що діагноз не був підтверджений і я здоровий. Я маю на увазі, я повинен дивитися його будь-яким чином. Це як перший дзвіночок, лікар пояснив мені. Ми повинні пам'ятати.

З іншого боку, як ви сказали чоловіка? Це була єдина причина, яку він міг би мати Порадуйте свою сестру за фінансової допомогий Я не хочу лежати. Не знаю. Ось чому я розповідаю тебе.

Все, що я можу сказати, що жінка повинна бути чесним з чоловіком. Я спробував зрозуміти його, вражаючи себе на своєму місці.



Ми навіть не замислювалися про зміну телефонів. Можливо, вона буде читати цю статтю, розпізнати себе в ній. Мені потрібна порада і поради, читач. Яка сторона ви надаєте, що ви хотіли б сказати до основного персонажа сьогодні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное