Меню нескінченної бідності, яка допомогла вижити, коли не було грошей

У нас є важкі часи. Тим не менш, все можна обробити, поки є щось їсти. Наші люди, звісно, Я пам'ятаю "хто" Я не можу сказати, що я щасливий з цим досвідом, але є переваги в цьому. Тепер я можу зробити це легко. бюджетй



Якщо ви зараз зламали або просто не маєте можливості курчати, закрили цю статтю, яка була підготовлена редакційною колегією. "Чи просто!"й Нагадуємо, що страви можна приготувати з підручних засобів, щоб вона була смачною і задовільною. Гості можуть пообідати у ресторані, але ви маєте змогу відпочити з улюбленим напоєм.

Велике спасибі Богу, дня, коли ви повинні зіштовхувати останню річ на поганій пляшці кефіру, здавалося б, щоб випити на неживо. Багато людей все ще їдуть, якщо вони бідні дні Вони все ще тут, так страшні. Ось чому мама приготувала, коли у нас була загальна криза.

р.

Так як відвари були недоступними, супи часто на рівнинній воді. "Змія, - це те, що вони згадували. Горох або пшениця були в супі. Іноді можна було купити брикет, він вийшов дуже ситним супом навіть без м'яса. Іноді я можу купити брикети. Піа-супЯ додаю пару картоплі і трохи копченого м'яса. А потім тріщини. Смачний!



Висівки отримують як з луків, так і з квашеної капусти плюс перлової крупи. Якщо можливо, додайте овочі. Іноді борщ з'явився на столі, яку мама варила, якщо вона могла б отримати льод або льод. З цього спекотного борщу ситості прийшов практично миттєво. Також був рибний суп з одного баночка з консервованих сардини, цибулі і картоплі. До речі, це хороший варіант прямо зараз.

З часником можна викликати жахи серед тих, хто заохочує харчування І він дивує його фігуру. По суті, це були реальні відходи, тому картопля були на святах. Це була каша. Мама отримала сумку гречки десь, і я не дуже потрапила її з. Це просто по всій горлі. Але було різноманіття.



Пшениця або ящик. Мати приготували багато грави (не завжди з м'ясом, переважно деякі овочі з кубиками Maggi), потім просто змініть кашу, тому у вас є різноманітність. Ми мали котлети. Тільки вівсяні. Знову куб запарюється гарячою водою, потім цей бульйон знаходиться в крупі, вони набрякають. Мама кладуть цибулю, сіль, попелиці, в ложці з борошна вона землі - і на каструлі. Все правильно, їсти. Де ми йдемо?

І компотувати? Був компот, але рідко. І переважно сушені плоди. Мати буде буквально кинути пару слив, пара ложок цукру, варення додасть деякі з бін, компот готовий. Але про салати. Найпростіше думати про: буряк, капуста, морква. Просто залити рослинне масло - і йти вперед. Але був удар. консерви з цибулею. Але тут, як удачі буде це, горох був повністю недійсним. Його мама в супі.



А потім була піца. Це був такий чорний хліб сендвіч, обсмажений в рослинній олії. Тільки мати спочатку виготовляли розтоплений сир, яйця і часник, розкидають шматочки хліба і обсмажують, як це. До речі, тепер не можна відтворити, майстерність втрачається. Тексти пісень, а це означає: І тоді це було смачно! На кислому молоці були млинці, всілякі прості млинці, або навіть прості запечені тісто. Я голодний.

Меню бюджету

Ви можете пам'ятати багато, кажуть, як цікаво і смачно це було. Але Бог заборонений! Зараз. кішкаЗахоплений в сковороді, кілька людей дивуються. А потім він був буквально нечудовим. Як ви були? Немов, звичайно, ви коли-небудь були в неприємності.

Новини Тепер він виглядає дуже різними, ви не будете голодувати! Ми щиро віримо, що у вашому житті ніколи не приїжджаємо до цього. Диви нашу статтю про те, як приготувати гречку з капустою. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное