Я пишаю свою 25-річну дочку, яка випікає кекси для продажу з рецептом підпису.

В той час як вікно випромінюють фіеральні заморозки, в домашніх умовах ви хочете створити найбільш затишну атмосферу. Забарвити ароматну свічку, заварити смачний трав'яний чай і, звичайно, приготувати щось смачно. Взимку душа запечена для домашньої випічки. Ну, це час, мій вибір впав на шоколадний млинй Мені сподобалося ці діти так багато, що я готував їх на п'ятий раз, і зовсім різні способи. Сьогодні Я покаже вам найкращі варіанти!

р.

Шановні друзі! Якщо вам не подобається мені з випічкою протягом тривалого часу, цей рецепт може не відповідати вам. Але в кінці статті я збираюся сказати, Як прискорити процес приготуванняТак ви можете впоратися з кексами набагато швидше.

інгредієнти
  • 250г борошна (уживаю рисом, але нормальне пшеничне борошно дрібно)
  • 2 яйця
  • 250 мл йогурту без добавок
  • 100 г шоколаду (молочний і чорний)
  • 100г вершкове масло
  • 150–250 г цукру
  • 0,5 ч.л. солі і соди
  • 20-30г какао порошок
  • ваніль, кориця за смаком


, Україна

Підготовка
  1. Отже, перш за все, перемішайте всі сухі інгредієнти крім ваніліну, какао і кориці. Залийте борошно в чашу, додайте цукор, сіль і соду.



  2. Потім перемішайте яйця і йогурт в окремій чаші. Далі поступово вводять сухі інгредієнти в суміш, збиваючи все міксером. Якщо у вас немає одного, можна використовувати звичайний вінок. В результаті буде липка тісто.



  3. Тепер пофарбуйте вершкове масло. Поки вона горить, можна подрібнити шоколад. Я люблю додати чорний шоколад з високим вмістом какао (74-80%). Але молочний шоколад тонкий. В результаті цукерки будуть солодкі.



  4. Покладіть вершкове масло в тісто, збиваючи масу міксером. Якщо ви бачите, що тісто стає занадто рідкою, додайте трохи борошна. Якщо, навпаки, це товста, можна сміливо залити трохи кефіру в неї. Зосередитися на стані тесту. Довірте мене, ви точно знаєте, що він відсутні. На цьому ж етапі можна включити духовку і нагрівати її до 200 градусів.
  5. Зараз є найважливішим моментом. Розділіть тісто на 2 рівні частини. Я користуюсь кухонною вагою для цього. Але в принципі можна виміряти тісто на оці. В одній частині тесту додайте ванілін за смаком, добре перемішайте. І в іншому, додайте какао і корицю. Вийдіть тісто з міксером, щоб це все пов'язане і немає грудок.



  6. Потім залийте в ванільний і шоколадний тісто 50 г подрібненого шоколаду. Подивляйте кожну частину тесту акуратно. Силіконова форма для хлібопекарської олії. Хоча вони кажуть, що я не маю, я все ще використовувати краплі оливкової олії.
  7. Тепер давайте свою фантазію курсувати. Заповніть форми з тестом в довільному порядку. Перший шоколад, потім ванільний і навпаки. Для мене всі млинці були різними. І це робить їх навіть непристойними!



    У всіх рецептах написано, що прес-форми повинні бути заповнені 2/3, оскільки вони піднімуть під час процесу приготування. Щоб бути чесною, я не хвилююсь занадто багато про це і завжди залийте тісто на очах.

  8. Кекси в духовці 20 хвилин при 200 градусах. Але краще орієнтуватися на вашу духовку. Перший раз я запечаю кекси на 25 хвилин, вони утворилися дрильною скоринкою. Тому навіть 5 хвилин при цій температурі відіграють величезну роль. Р





Для приготування цієї делікатності я використовую найпростішу силіконово-подібні 6 склянокй З цієї кількості тіста робимо 12 склянок. 20 хвилин запікав першу партію, подарую їй 10 хвилин, щоб остудити, а потім вийняти з цвілі. Потім я надіслав другу партію кольорових пілінгів в духовку.

Якщо ви намагаєтеся важко, ви можете керувати все в 1 годину. Але якщо ви хочете прискорити процес приготування, то вам буде потрібно. млинцій І не можна мені з різними видами тесту. Наприклад, я зробив такі випічка тільки шоколадом (можна сміливо додати 50 г какао до тесту, не 20) і тільки ванілі.



Тим не менш, мій останній експеримент був найбільш успішним. Коли ви робите шматочок на шоколадній стороні, ви відчуваєте приємний смак кориці. Укусити мафін на світлій стороні, ви отримаєте більш нейтральний, ванільний аромат. Крім того, такі стаканчики дивитись більше святковой Якщо ви приготували таку ласощі для вашої сім'ї або гостей. Вони неодмінно оцінять його!

А якщо ви зробили шоколадні манжети до того, щоб поділитися своїм улюбленим рецептом у коментарях. Я з нетерпінням чекаю!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное