Резюме дівчини, яка була примушена для старої жінки, адже спадщина не отримала

Чи вигідно завжди платити за хорошу роботу? Важко сказати, що ситуація дуже неоднозначна. Навіть звичайний Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.Що говорити про більш глобальні та серйозні речі. Наприклад, такі як спадщина від бабусі, які пішли до улюбленого онука. Але це було? Я розповім, ви суддями.

Ця ситуація сталася в селі, де мій мама відправив мене на літо. Я жив з моїми бабусями, не було подруг, тому я любив їх дуже багато. Послухайте грандіозні історії про селай Що я не розумію, деякі швидко відхилялися від пам'яті, але один залишився там довго.



У цьому селищі проживали стара бабуся Акілін. Її чоловік загинув довго, як зробив її дочку, хоча останній залишив її бабуся. Лізка виросла в с., але після 16 вона вступила в університет і залишилася на місто. Ациліна підняла її і приготував її маму. Тому Ліза часто відвідала її бабуся, привезені міськими благами і радує старої жінки з компанією.



Після закінчення навчання Ліза вирушила за кордон на курсову програму для проходження практики університету. Як часто буває, вона знайшла чоловіка в Німеччині. Лізка була красива, тому що в селі ніхто не здивував таких новин. У перший раз після шлюбу ще прийшов бабуся, але з народженням дитини, припинили поїздки.



Всім відомо, що Ліза і її чоловік не жив поганий, тому вони дивилися, коли Акілін став хворим, але ніхто не прийшов до допомоги. Побачити, як це було складно, намагався бігти з часом. Він йде в аптеку і купує їжу. Ациліна зрозуміла, що вона не могла жити сама, і Я вирішив переписати будинок для мого сусіда. В обмін на виїзд.



З тих пір життя стала набагато простіше для моєї бабусі. Пристойний сусід зберіг будинок і літня жінка чистота і тиди. Aquiline пішов в інший світ, щасливийй



На наступний день Ліза прибув з чоловіком і дітьми. Важко сказати, що вона дізналася про те, що сталося. Спочатку великодня крила з гранатом, але швидко заспокоїлася. Вона була найбільш забезпечена нотаріусом, який сказав, що Отримай будинок.й



Сусід був шокований. У неї була стара мати, і гроші від продажу будинку Акіліна не зашкодили. Ліза подякував її сусіду за свою допомогу, але вона сказала: Будинку буде продавати і приймати гроші.й Тоді були слова, що тепер він не простий для нього і його чоловіка, його справи пішли і з'явилися кілька кредитів.

Що ви думаєте, що це правда? Я не впевнений, що Ліза можна судити повністю, тому що ми не знаємо, що життя і можливості дійсно були. Незважаючи на те, що сусід може бути зрозумілим, тому що вона інвестувала величезну кількість енергії, часу і фінансів, швидше за все, в догляді за старою жінкою. травень. Найкраще рішення буде розбити гроші. З будинку продається?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное