Італійська мільярдер Cuccinelli, які сукні Zuckerberg, просять онуків, щоб зупинитися від багатства

Герой сучасної статті Brunello Cuccinelli. «Кінг Кешмере» – філософ мільярдера та філантропістка, які поєднуються з бідною селянською родиною, суконь Bezos та Zuckerberg та вважає людською гідністю бути основним принципом його бренду.



GettyImages Брунейелло Кучинеллі У романі Ільф і Петрова Золота Калф, великий гребінець відправляє гранату мільйонера Корейкайко, який починається з цитати: «Всі чудові сучасні фортуни набуті в найвибагливіших умовах». З тих пір, звичайно, багато змінилося. Але більшість лідерів списку Forbes досить схожі біографії: заможні батьки, престижний університет, потім стартап або оптова торгівля.



Поза «Ложки» І якщо є мільярдер, який абсолютно не вписується в цю схему, це, безумовно, Брунейелло Капучинеллі. Народився у 1953 році в маленькому італійському селі, хлопчик з дитинства мав об’єднати школу з роботою на батьківщині.

Сім'я була бідною. В будинку немає електрики або ходової води. Для поліпшення ситуації мама пришивала в домашніх умовах, і батько мав отримати роботу в цементному заводі. "Я бачив, як тверда робота може бути і як приниження," Brunello нагадує. Якщо він пообіцяв себе, що він зробить все можливе, щоб ніхто не зволожувався на роботі, як батько.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Бранелло Куцинеллі (@brunellocucinelli)



Після школи Куцинеллі вступив в інженерну школу. Але через два роки я зрозумів, що він був більш цікавим в галузі філософії і моди. У той же час він зацікавив одяг з високоякісного і міцного кашеміра. На позики 500 доларів молодий чоловік відкрив магазин, в якому він почав фарбувати нудну і консервативну касмеру в усіх тонах веселки.



Перший рік роботи приніс майбутній «похід готівкою» 53 замовлення на виготовлення светрів. Кошти для оплати майстрів просто не існує. І надихнув бізнесмена, пообіцяв платити за свою роботу пізніше. Однак парі на яскравому повсякденному светрі працювали, а через 20 років кампанія вже продала 200 000 светрів щорічно.

Важко вірити, але в наш вік безалкогольних корпорацій, Cuccinelli вдалося ($1.4 млрд відповідно до Forbes), зробити гідність, етика і моральність його базових принципів.

, Україна

«Східні цінності – краса, правда, людство – повинні стати нашими визначними пам’ятками», – розповів модний філософ. Наприклад, працівники не дозволяють надсилати листи колегам після 17 годин. Після того, як все добре відпочивати і витрачати час на сім'ю дуже важливо.

«Якщо люди отримують хороший відпочинок і мають хороший час з родиною, вони набагато цікавіше про своїх ранкових годин», - сказав Брунейелло.

Рішення про роботу з тканиною гірських козаків вовна прийшла до Кучинеллі з причини: Я вибрав кешмер, тому що я хотів створити щось, що може бути спадковим. Вашим дітям буде тримати його, і це принесе радість. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Бранелло Куцинеллі (@brunellocucinelli)



Дизайнер знає все про кашемір. Його завод використовує лише 14,5 мікрон волоконно-рожевих матеріалів, які Брунейло особисто подорожує в Тибет двічі на рік.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Бранелло Куцинеллі (@brunellocucinelli_brand)



Завдяки цьому, речі з Brunello Cucinelli дуже легкі, але міцні і не розтягнуті.

Офісно-фабрика в замку XIV століття У 80-х рр. Капучинеллі переїхали до Старого міста Соломео, де народилася дружина Федеріка. Тут він купив і відновив замок XIV століття, який пізніше перейшов на завод і офіс компанії. Будував театр, стадіон, бібліотеку та парк з скульптурами відомих філософів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Бранелло Куцинеллі (@brunellocucinelli)



За більш ніж 40 років бізнесмен відродив ці раніше загиблі місця, будівельні дороги, відновлення старих будівель. Завдяки інвестиціям, оливковій олії та виноробні відновлені в регіоні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Бранелло Куцинеллі (@brunellocucinelli)



«Соломео – це справжній приклад правильної трансформації: околиці міста затишні і мальовничі, а раніше пустельні квартали тепер сповнені життя і гармонійно вписуються в навколишній пейзаж», – розповідає Брунейелло.

Кожен рік, Cuccinelli проводить благодійні цілі до 20% прибутку бренду. Нестарий через пандемію, він пожертвує на потребу.



Покупці також непрямо залучені. Марк Закерберг, наприклад. Монохромні сірі футболки Facebook не так просто і вартість $300. І пришиваємо їх, як ви вгадали її, на підприємствах модного будинку Куцинеллі.



"Якщо ви купуєте светр, варто більше тисяч євро, то приємно знати, що гроші підуть на будівництво школи або лікарні, це не так?" говорить Капучинеллі.

Я хочу поділитися думками, що Брунейелло Капучинеллі висловив у листі своїм дітям і онукам. «Мої дорогі, в цьому листі ви знайдете важливий і тихий виклик, щоб визнати абсолютне значення людської гідності і поваги, з якими ми повинні лікувати кожну людину без винятку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Бранелло Куцинеллі (@brunellocucinelli)



Ви дізнаєтеся, що бажання тільки тоді, коли вони пов'язані з необхідними потребами. Ви дізнаєтеся, як зупинитися від будь-якого багатства, який неоцінений або отримав досить. І що Всихає в собі нічого, якщо це призначено для інших.?

Фото в статті та попередній перегляд

Категории

Смотрите также

Новое и интересное