Як перестати заздрити чоловіка, який пролягає в подорожі, і ваша дружина не займе з вами

Заздрість є надзвичайно неприємним і руйнівним почуттям, яке вважається одним з семи страшних гріхів. І будь-яка людина не розуміє, але тільки кілька здатні визнати заздрість. Так само, як і простеження власної несправності. А потім ви просто повинні подряпини голову. Як позбутися від завидівй

Сьогодні видання. "Сайт" Хочу поділитися історією жінки, яка ревнощує чоловіка. І причина цього досить дивна. Що таке причина і які поради я можу дати цю молоду леді?



Як позбутися від завидів З дитинства я тримаю мрії літати в вертольоті. Не працює. Я говорю з чоловіком про це весь час. Здавалося б зрозуміти, але нічого не робить мій сон реальністю, скаржиться на 25-річний Ольга.



Мій чоловік постійно перебуває в бізнес-поїзді, часто за кордоном. Для нього часто зустрічаються довгі поїздки. Для мене кожна поїздка - це чудовий захід. І я отримую, коли він показує мені фотографії місць, які він був.

Недавній інцидент загинув мене. З останньої поїздки чоловік відправив фото, де він летить з колегами на вертольоті. Він виходить, що мій сон був вірним для нього, і я не був там. Я дуже хотів би випробувати ці емоції! Я захотівся бути щасливим для нього, але мені боляче сльозитися.

Це ревнощі, право? Я не маю? І я не повинен бути, коли він добре. Що виправда з мене і як виправити це все?



Ймовірно, Ольга просто не має яскравих емоцій в житті. Більш того, проблема може бути не стільки в сірому побуті, так як в тому, що яскраві емоції не заповнюють її свідомістю протягом тривалого часу.

59

Для людей, які люблять це. емоційність Необхідно заповнювати деякі порожнечі всередині, щоб приховати деякі проблеми і досвід. Але навіть найприємніші емоції швидко стираються, і непристойні відчуття залишаються. І це змушує вас виглядати нові емоції.

Якщо чоловік Ольгов взяв на себе їзду по площині, і вона її засвідчує, можливо, що її реакція пояснюється страхом. Чоловік відчув нові відчуття і як би він став трохи краще, трохи вище. І жінка просто хвилює, що з кожним новим поїздом він відходить від неї.



Ольгою дуже відхилений і ревнощий. Але якщо вона просто літає на вертольоті або йде на довгу подорож, навряд чи закріплює все. проблеми лука всередині неї, а свіжі емоції від нього не позбавляться. Вони забудуть лише про нього.



Тому важливо довести до кореня проблем і зрозуміти, чому виникає досвід. В іншому випадку ситуація зміниться, а негативні реакції цієї чутливої жінки сльозять її розум кожного разу.

Якщо ви хочете літати на вертольоті, чому б не зробити цю мрію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное