Тексти пісень, а це означає: Як переконувати чоловіка, який ми не любимо матері нічого

Я не можу знайти спільну мову з матір'ю. Кілька років тому вона змусила чоловіка давати свої гроші на сидячи з власними онуками. Не вистачає пансіонату для життя. Кілька років тому вона здавалася як хороша ідея, але тепер син 6 років і він не потребує няні. Я не чекаю підтримки чоловіка в цьому питанні. Чоловік заперечує свою матір і готовий дарувати їй гроші нікому, зв'язує тридцять років Вікі.



Коли мій мати-в-право прийшов до нас з її пропозицією, я був на батьківщині, залишався з дитиною в руках. Крім того, ми сплачуємо заставу. Ірина Петровна 70 років. Вона торкнулася і скаржаться, що цей пансіонат недостатньо.



І 6 років тому другу раджу приїхати до сина і запропонувати послуги няні для нашого сина. Ми платимо за це. Повідомляємо, що дитина знаходиться в безпечних руках, а гроші в сім'ї залишаться. Олег погодився практично відразу.



Тоді я змогла повернутися до роботи, як мій син був привезений цілодобово Ірина Петровна. Дуже зручно, але дитина не побачила батьків. Тепер ми все одно платимо за іпотеку, час для нашого сина, щоб піти в школу, так що у нас була розмова з Іриною Петровною.



Я сказав, що нам не потрібна няня. У зв'язку з цим ми не будемо платити гроші. Син потребує вчителів, і в цілому багато витрат піде до школи. Після цієї розмови вона звернулася з Олегом і скаржав, що я змусив її.



Важкий конфлікт Вона налаштовує. В першу чергу вона сказала нікому нічого, але тепер вона скаржаться, що ми позбавили її доходи. Я вірю, що до тих пір, поки Ірина Петровна є живою і добре, вона не потребує допомоги. Звісно, якщо все відбувається до неї, ми підтримуємо її. Але це зараз.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. На цій основі ми сварилися. Я пішов на роботу, щоб кожен був комфортним. Вона сіла з власним онуком на гроші і побачили, що нам не було просто платити її за послуги няні, але ніколи не відмовлялася від грошей. Я не хочу руйнувати стосунки з ким-небудь, але ця ситуація ненависна.

Р

Як важко, як це, старші батьки потребують допомоги. А Олег прекрасно розуміє. Чи може він позбавив матері своєї життєдіяльності? Можливо, ми повинні знову повертатися до обговорення цього важкого питання. Скажіть все і знайти спільне рішення, яке підходить всім. Після того, як вика спочатку домовилися про пропозицію Ірини Петровни. Але зараз ситуація змінилася, і це час знову говорити. Яким рішенням буде запропоновано?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное