Сирний суп, який мусить варити на морозі дні, запам'ятовує Швейцарія

На холодних зимових днях особливо приємно їсти апетит. сир-супй Я дізнався, як зробити сирний суп з моєї матері-в-прави, які спробували щось схоже на конференцію в Швейцарії. Скажіть, що суп нагадує сирну фонду, але тільки легше служити, а з інгредієнтами можна трохи відрізнятися.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки сир-супй Він добре смакує.



Як приготувати сирний суп інгредієнти для супу
  • 1 цибулина
  • 400г куряче філе
  • 350-400г сир
  • 2.5 л звичайної води
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 3-4 картопля
  • 3 лаврові листки
  • сіль, перець за смаком
  • 0,5 ч.л. горіха
  • петрушка


Гренад інгредієнти
  • 1 багет
  • рослинно-масляний
  • приправа "Італійські трави" за смаком
  • часник


Підготовка
  1. Вимити філе, покласти в горщик, залити водою. Поставте філе на вогонь. З моменту соляного кипіння додайте лавровий лист. Готуємо близько 25 хвилин.



  2. Цибулю дрібно подрібнити ножем, морква натрієва, картопля нарізати кубиками. У сковороді з рослинною олією, обсмаженою цибулею з морквою до золотистого.



  3. Додати картоплю варити курку. За 10 хвилин вийняти куряче філе і покласти на тарілку. Додайте обсмаження в суп і варіть ще 10 хвилин, потім додайте куряче філе нарізати невеликими шматочками.



  4. Додати сир до супу. У Швейцарії, для цього візьмуть ті сири, які добре розтоплюються і мають приємний молочнийй Але можна додати ароматні сири з благородною формою. Наприклад, Gruyère, Goudou або голландський. З додаванням моцарелла краще розтягнути. Для аромату горіха можна додати хабар або вербант. І якщо у вас немає всіх цих порад, то можна зробити з звичайною розтопленою, але потім потрібно взяти трохи менше. Сир, в залежності від обраного типу, можна подрібнити або розрізати дрібно ножем, остання більш підходить для розтопленого сиру. Також додайте горіх, сіль і перець за смаком в супі. Додайте суп кип'ятити 2 хвилини і зніміть вогонь.





  5. Для приготування їжі Необхідно нарізати багет на невеликі шматочки. Змастити хліб з рослинною олією, а потім посипати їх приправою італійської трави. Давайте хліб обсмажити трохи в духовці, а потім потерти тост з часником.



  6. Подаємо суп з подрібненою зеленню і ароматй Бодибилдерши!





Ви можете дізнатися більше про рецепт приготування цього супу за допомогою перегляду відео з кухар-канал Наталія Пархоменко. Дякую, Наталія, для таких чудових рецептів!

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Також я пропоную, як приготувати сирний суп з грибами. Простий рецепт смачної страви!



Тепер ви знаєте, як зробити сирний суп в домашніх умовах. Суп за цим рецептом виходить дуже ароматний, насичений, заварний і дуже смачний, і хрусткий часник чудово доповнить свій смак! Також при бажанні гриби або брокколі можна додати в цей суп.

Ви коли-небудь зробили сирний суп? Можливо, у вас є улюблений рецепт супу, який ви можете поділитися з нами, я буду щасливий читати свій шлях приготування в коментарях. Давайте зробимо обманний аркуш разом. пердят для активного господині!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное