Освіта, яка зробить дітей перетягуванням на нездатне існування

Це відмінна казка. «Так само, як бідні, так і бідні, бо не мудрі». Психологи стверджують, що всі наші таланти заробляють гроші і досягають успіху в дитинстві. Але якщо ви подивитеся на сьогодні молоді, це здається бідність Він ніколи не збирається кудись.



Якщо ви не маєте особливих талантів, ви ще можете знайти роботу. У супермаркеті немає нічого неправильного, що працює як джент або навантажувач. У вас є ліцензія водія? Ви можете спробувати водій таксі. Хоча, як ми робимо в редакції "Сайт" Здається, що питання заробітку також є проблемою гордості.

Одне з моїх друзів розповідає про те, як мотивувати найзвичайніший снігопад. Візьміть, вони скажуть, лопатку і виходимо на вулицю, на двір. Є десятки автомобілів, які зазвичай вниз. Ви зрозуміли для винагороди. Так ви можете працювати щодня, ви побачите, до вечора вже було організовано деяку кількість.



Я кажу мій син, як, ось лопатка, взяти кисть, пара друзів, ви можете заробити додаткові гроші! Утиліти зайняті, Дядько Вася не працює. Допомогти людям, потім піти в піцу з дівчиною. Він дивиться на мене з сюрпризом. Чи можу я кинути сніг? Саме там, де він отримав цю хвилювання,

Він каже, що ви не робите багато грошей на дворі, люди очищають себе. Поруч з паркомістичним парком, що знаходиться на території готелю. Обов'язково є робота.! Він не слухав мене. Я думаю, що він не єдиний. Є сотні з них, як це. І ось, як це було.



Я пам'ятаю, коли я був молодий. Потім деякі коробки допомогли зібрати, потім він зібрав піддони, навантажених цегли, навіть викопати сади. До кінця літа я купив мотоцикл. Мій батько допоміг мені, але я зробив дві третини грошей. І так весь час, кожен день, я думав про те, де я можу зробити додаткові гроші. У вісімнадцяти років не боїться, відкрився салон стільникового зв'язку.

Бюстгальтер 241969

Я не можу сказати, що все добре пішли, але я ніколи не сіла без грошей. У салоні покрили, почали виготовляти меблі, купили транспортну намистину для його транспортування. Меблі не продається добре, їжа є носієм на намистині. Хтось ремонт допоміг, є щось інше. На щастя, цей оборот, який я навчився в дитинстві, допомагає у дорослому віці.

Я думаю, що це те, що вони говорять в Японії. «Якщо батьки працюють і діти живуть з життям, онуки будуть скакати». Ми використовуємо для того, щоб мати їх на пластині. Я не знаю, куди прийшла ця гордість. Коли ти ставиш такий сон?



Тепер вони можуть літати капелюхи на мене, вони кажуть, ви не можете використовувати дитячу працю і все це. Хлопці, це не історія про те, як підписати договір і отримати роботу. Ідея полягає в тому, що поточне покоління не поспішає працювати і використовується для задоволення всіх готових. Я не сказав, що це погано, але що це означає?

19

Чи можете ви сказати, що ви зробили? Що таке умови? кризи після кризи. Багато кинули перевертку, науковці в базарах, що виживають шкарпетки. Ми, ймовірно, живемо дуже добре, якщо ніхто не думає про це. І наші діти так багато. По-перше, я збираю себе і піти зовні, я думаю, що я буду зробити додаткові гроші. В той же час Я покажу мій син приклад.?

Редакційний колектив зобов’язаний поділитися своїми думками. Ви думаєте, що сучасні діти повністю позбавлені комерційного стейку і роблять їх дійсно носами, відмовляючи найпростішу можливість заробити гроші? До речі, автор статті розпочав свою робочу кар’єру з жителем. Я можу сказати, що це був великий досвід і я пишу його зараз.



Проблеми похилого вікуЗвичайно, це не просто про дітей. Це комплексне питання, яке не слід розглядати лише з точки зору досвіду когось. Після всього життя непередбачувана. Однак ніхто не скасував свою ініціативу. Читати нашу наступну статтю про те, чому з бідністю йде гречана. Дякую за перебування з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное