Чому батьки позбавляють одну сестру, а інші купання в розкіш

Ми маємо дивну функцію в багатьох сім'ях: дуже часто виникають конфлікти в сім'ях з сестрою. Я ніколи не була сестра, але це завжди цікаво. Чи справді важко виправити? зрілі? Як це те, що сестри нічого не можуть поділитися? Я можу бути упередженим, але судді за себе.

Я почув дуже цікавий сюжет. Я не знаю, як це сталося, але я зустрів дівчину в кав'ярні. Про свою неординарну ініцію ми поговорили.



Вона виросла в родині середнього класу. Мої батьки мали гроші, але я не можу сказати їм, щоб бути крутим. Вона була єдиною і улюбленою дитиною в сім'ї. І сталося страшний гранат.



Її тітка померла з дочкою одного віку. Вони були одночасно 7 років. Батько збирав сімейну раду і сказав, що вони візьмуть дочку тітка і живуть разом. Мій друг сказав, що вона пам'ятає радість вона досвідчена. Вона має справжню сестру.



Дівчина в сім'ї з'явилася як невеликий монстр. Але всі розуміють її стан і лікують її повагу. Розплідник був ремоделювати, другий ліжко був поставлений і попереджав, що навіть деякі речі доведеться поділитись.

р.

Згодом дівчина опинилася і стала справжньою кошмарою для своєї дочки. Але батьки не помітили його. У всіх колядках знаходилися на боці сестри, а її дочка була постійно схвалилася.



У той момент, коли прийшов час вступити в університет, вони оплачували за навчання за плату. І не вдалося вступити до бюджету і вирушив до відділення листування.

Такий жест батьків складно зрозуміти, і не пробачити їх. Я здаю номер з моїм бабусям і пішов на роботу. Тоді я дізнався, що моя сестра мала велике весілля.



Яким чином батьки починають любити свою прийняти дочку більше, ніж у них? Я запитав це питання довго.

Не новини, які батьки люблять деякі діти більше інших. Пережити їх можна вкрай складно. Але я ще думаю, що це варто спробувати. Забудьте всі переваги і намагайтеся запитати всі питання прямо.

Ви знаєте історії? Поділіться ними в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное