З чим родичам і ворогам не потрібно

Житлова площа – це постійний стомлюючий блок будь-якої родини. Це одне, що вибрати квартиру для себе. Однак Що робити, якщо потрібна квартира Закриті родичі. Героїн наступної історії зіткнувся з непростим вибором.

Що робити, якщо потрібно квартиру у мене є друг, її ім'я - Марія. Тексти пісень, а це означає: І покласти її життя до важкого вибору. Але все в порядку.



Вона і чоловік жив у двокімнатній квартирі. І мати-в-одному мав гарну трикімнатну. Але в певній точці вона знайшла себе старика і переїхала до нього. Квартира залишилася на них.

Вони не рухалися, вони так само, як і будь-яке інше місто. Оренда трикімнатної квартири. Постійний пасивний дохід допоміг їм впоратися. Його син пішов до школи. Ви знаєте, що це відходи в наш час. І все було добре до своєї сестри Олександри дізналися про цю квартиру.



Хоча вона була старша сестра, вона завжди була неправильною. Вона стала мамою рано, а потім матір багатьох дітей. Вони живуть з чоловіками в бідності, похилого в одному.



А один день Олександра назвав Марія на телефоні і сказав, що це було погано для них жити в однокімнатній, і вони мали пусту квартиру. Марія бажала бути її сестра, але вона подумала, що вона була joking і сказала нічого.

р.

Наступного дня Олександра звернулася до питання: «Чи можу я отримати великі коробки для речей?» І це стало зрозуміло, що вона не говорила. Всім відомо, що ящики можна взяти або купити в будь-якому магазині. І був дзвінок з чітким підказком руху.



Квартира не сама Марія, а не чоловік. Ось чому вона почала хвилюватися. Я сказав йому все на ніч.

Він був спокійним людиною, але він сердився в цей вечір. Він трохи подрібнився, а потім сіла і міцно сказав, що він не збирався подарувати квартирі будь-кому. Він сказав мені, що сина його буде в школі довгий час і гроші прийдуть в руки.



Марія була в дуже складній ситуації. Вона відчула шкода для її сестри і хотів допомогти їй. Але залишатися без грошей на оренду і квартири не хочеться. Звичайно, вона розуміла принцип свого чоловіка.

Я не знаю, що я буду робити в цій ситуації. Я, ймовірно, попросив їх відрізнити без мене, оскільки я не люблю конфлікти, особливо в сім'ї. Що робити? Напишіть коментар. Поставити себе в місці іншої людини. «Не судити месенджера без носіння взуття. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное