Дівчина з заможливої сім'ї одружений бідний чоловік і зрозумів, наскільки важко буде чекати зарплата

Красивий. матеріалність Часто заздрість менш ненависних людей. Особливо якщо людина лазить в розкіш не через своїх подразників і зусиль, але за бажанням. Але життя змінюється. І сьогодні багата людина може бути в зламаному жаху завтра. Чи буде він адаптуватися до свого нового життя і дізнатися, щоб зберегти гроші?

Сьогодні видання. "Сайт" Вони діляться історіями людей, які не використовуються для економії. Але в одному місці вони втратили все і довелося затягнути їх ременями. Деякі з цих людей здаються безглуздими про свої проблеми, і деякі дійсно хочуть відчувати себе шкода для них.



Матеріальна ситуація людини
  1. «Мій дід зробив серйозний образ у 90-х роках. У нас були будинки, квартири, землі, бізнес. Коли я був дитиною, я отримав всі іграшки, які я коли-небудь хочу, і я не думаю, що там, де гроші прийшли з. Я думав, що кожен жив, як це. Але потім Дідусь помер. І мій батько, його два брати і дві сестри почали ділитися майном. Вони були настільки далеко від того, що мало залишилося від стану. «Мій батько спробував розпочати власний бізнес, але не вдалося. Згорнути і залишити в борг. Тоді він пішов працювати водієм, і матір його знайшов роботу в якості продавця. Це було важко для них, але вони намагалися інвестувати в освіту так само, як вони могли. Вони сказали, що найбільша помилка в житті не отримала освіти в день. Вони просто не хочуть навчатися. "Чому?" У нас є все.

    Р



  2. «Я прийшов від досить заможливої сім'ї, але я одружився простий, якщо поганий чарівний, хлопець. Ми ледве встигли зішкребти разом гроші, щоб платити за однокімнатну квартиру, і кожен раз обрали парк для дат і прогулянок. Просто тому, що це безкоштовно. «Це не так просто, коли мій шлунок почав рости, бо в шафі було тільки дві вагітні футболки. І другоручні книги для вивчення непросто. Очікується на автобус у липні нагрів був кошмаром.

    Але кожен раз я хотів би дати, торкнутися і зателефонувати батькам, я нагадав собі, що не потрібно грошей бути щасливим.

    «Сучасно він працював. З часом ми змогли отримати на наших ногах, почали заробляти гідні гроші і забезпечити себе. Я впевнений, що ми можемо впоратися з будь-якими викликами, доки ми разом і до тих пір, поки ми любимо один одного.





Життя без допомоги Я виросла в багату сім'ю. З братом і сестрам ми пішли в елітну школу, 7 разів на рік ми пішли на канікули в Нью-Йорк, де ми витратили тисячі доларів. Далі все згортається. Ми втратили все, що потрібно було використовувати для нового способу життя. «Я хотів дізнатися, як використовувати газонокосарку, оскільки садівники, які очищають листя, ніколи не вийшли знову. Вважаю, як їздити і паркувати машину, бо ми вже не їздили в лімузині. Я мав дізнатися, як приготувати, адже обіди в хороших ресторанах стали занадто дорогими. Виявляється, що ми не можемо зробити багато речей, які всі інші знають. й

Я не скаржаю, що моя сім'я була добре Але я думаю, що краще жити в сім'ї середнього віку. Тоді я буду дивитися на світ ще добрим. Після того, як у вас є доступ до всіх найдорожчих, важко вибрати речі мудро на основі їх адекватної ціни. й





Моє батьківство були багатими людьми, які одружилися з великим бізнесменом. Але після того, як мій батько пішов, мій чоловік залишив мене, і я пішов з нічого. Я не працюю в будь-якому місці до 25 років. Моя освіта була абсолютно бездіяльною. Я ніколи не думав, що я повинен отримати роботу як очищувач, але це сталося. Після 8-х кімнатного будинку, який був майже 1000 квадратних метрів за розміром, перейшов в однокімнатну квартиру розмір мого старого гардеробу. Я не думав про те, скільки грошей я мав. І тепер мені довелося платити за газ і воду, і гроші не завжди були достатньо навіть для їжі.

«Я пішов з тих часів, З часом, речі отримали краще, і я повернув деякі з батьківського бізнесу. Зараз у мене є будинок і хороший автомобіль. Але я дійсно ціную все, що я маю. Я не буду нічого надані більше. й





«Я народився, коли був фінансовий бум. Але потім прийшла серйозна криза. Це було дивно і незрозуміло, що вчора я міг би отримати будь-який іграшка просто, поклавши свою вісь, і сьогодні мої батьки навіть не купують ясна, тому що вони не можуть дозволити собі. «Коли вони дали мені гроші на крупу, і я купив деякі зміни одночасно, я не розумію, чому я був проголошений. Я тільки провів пару доларів, що велика угода? До недавнього часу я легко купила Барбі, яка вартість 10 разів дорожче.







Як бачите, діти, які Народжена в заможні сім'їВони часто не приготовлені до реального життя. Вони не розуміють, що стабільна фінансова ситуація людини залежить від. Вони отримують все без зусиль, щоб зробити це, і вони вважають її нормою.

Однак слід зникнути таких парникових умов, оскільки на бокових ділянках життя, без необхідних знань, навичок і досвіду. Тим не менш, багато людей знайдуть цю ситуацію навіть корисні в кінці. Вони знайдуть міцність, щоб стати краще в кінці.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное