The New York Times опублікував, як зробити домашній образ, і зараз будинок пахне, як весна і гроші

Вона сказала, що будинок буде мати гроші, якщо він наповнений приємними запахами. Я не можу сказати напевно. Але я впевнений, що запах може створити неймовірну атмосферу в квартирі. Я люблю світло ароматичні свічки ввечері. Але маю певну слабкість для класичного образу. Виявилося, що Головна-флавор Ви можете зробити його своїми руками. Що я хочу розповісти вам сьогодні!

р.

Є величезна кількість різних типів запліднення. Найпопулярніші з них ароматичні палички і конуси. Крім того, в останні роки Пала Санто все частіше спалахує в Інтернеті. Насправді це ім'я дерева. Але вони також називають мірку у вигляді невеликих дерев'яних брусків.



Редакція "Сайт" Я приготував для виготовлення ароматичних конусів. Я впевнений, що ви можете зробити це прямо зараз! А після майстер-класу ви дізнаєтеся, Які запахи притягують гроші в будинокй

Як зробити ароматичний конус вам потрібно
  • 2-3 види трав
  • мако порошок
  • детильована


Процес виробництва
  1. Отже, перше, що потрібно зробити, це підібрати зелень. Зосередитися на їх запахі, корисні властивості і сумісність. Наприклад, для домашнього зондування часто використовується шавлія, кедар і ароматний бісонй Експерти рекомендують зібрати трави самостійно. Але якщо це неможливе, їх можна придбати на регулярній аптеці або онлайн.



  2. Наступним кроком є шліфування. З розчином або кавовим подрібнювачем, зробіть порошок трави. Потім додайте мако порошок до трав. Для кожного 3 ч.л. подрібнених трав, буде потрібно 1 ч.л. порошку. Працює як сполучна машина так ви можете сформувати конус. Крім того, порошок мако ВиноградДопомагає загорнути повільно і рівномірно.
  3. Тепер додайте дистильовану воду до суміші. Зосереджуйте на стані суміші, кожен раз додайте буквально пару крапель. В кінці слід отримати своєрідне тісто трав.
  4. З готового тесту утворюють невеликі коні. Для цього можна використовувати спеціальну форму або насадку з кондитерського мішка. Але це не потрібно. Не треба бути ідеальною: нехай уява запускає курс! Далі помістіть конуси на папір для випічки і дайте їм 12 годин до висихання. р.

    й



Як світити ароматичний конус У спеціалізованих магазинах можна придбати каструлій Якщо у вас немає, то будь-які термостійкі страви підійдуть. В ній знаходиться пісок або морська сіль. Потім помістіть ароматичний конус там і зніміть його кінчик. Подаруйте їй свічку, щоб сам конус продовжує курити. Войла!



浜у 灞 绀 мастурбаціяніж ароматичні палички. Крім того, конуси можуть загортати їх запах в більшій кімнаті. Я дивлюся, якщо ви бачили цей вид нащадки перед?

Які смаки приваблюють гроші Повернутися до пресування. Якщо ви хочете залучити гроші в будинок, то подивіться на ефірне масло лаванди і бергамота. Також знайдемо правильний шлях до багатства допоможе кедрова олія, патчулі, лавр, м'ята, сандалу і сосни. Ми радимо звернути увагу на звичайну корицю, горіх і базилік.



Але як використовувати ефірні масла? Спочатку їх можна обприскувати в домашніх умовах за допомогою ароматизації повітря. По-друге, ви можете легко приготувати натуральний ароматизатор з паличками своїми руками. Ми надаємо детальний майстер-клас.

Трави мають майже магічні властивості. З давніх часів вони використовуються для очищення енергії будинку. Для цього потрібно робити спеціальну процедуру, яка називається «запалення трав». В Інтернеті можна знайти готові набори, де зібрані комбіновані трави. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. До речі, серед трав, гроші приваблюють ясмин, садова гвоздика і чебрець.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного • BLESSINGS • PALO SANTO • (@eleven.eleven.aroma)



Розкажіть мені, ви вірите в спеціальні якості трав і ефірних масел? Чи подобається вам легкий удар і як часто робити це? Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное