Я отримав час на рано, щоб зробити зебра кекс для щоденного догляду за сина.

Я отримав годину на початку варіння. Зебра кекс На сметані для свята в садку сина. І не буду варити стаканчик у вигляді торта, але дрібні кекси: зручніше їх розподілити і їсти, адже кожен кекс в паперовій формі. Діти дуже зацікавлені в розірванні їх вниз і подивитися, що всередині.

Сьогодні видання. "Сайт" Як здивувати дітей і дорослих з незвичайним мармур Це називається Зебра. Цей рецепт - це гра квітів! Ми будемо використовувати тісто в двох тонах, які створять враження, що тістечка виконана з мармуру.

1 999 р.

Зебра муфін на сметані Інгредієнти
  • 150г цукру
  • 3 яйця
  • 125г сметана
  • 10г ванільний цукор
  • 100 мл рослинної олії
  • 225г борошна
  • 15г розпушувач
  • 25г какао
  • порошок


Підготовка
  1. Збийте яйця до легкої піни, потім додайте цукор і ванільний цукор і збийте все на стабільну піну. Займіть мені близько 5 хвилин. 178434



  2. У тісті додайте соняшникову рафіновану олію і сметану. Сметана, при бажанні можна вішати на йогурті, кефірі або йогурті. Окремо перемішайте 200 г борошна з розпушувачем, а потім через сито сито сито сито просочують суху суміш в рідину. Подаруйте міксеру однорідності.



  3. Тісто ділять на дві рівні частини. В одній частині додайте какао, а в другому 25 г борошна. Збити кожну частину тесту індивідуально.



  4. Папір одноразові форми для випікання кексів покласти в залізні форми, злегка змащувати паперові форми рослинною олією, а потім додати чайну ложку звичайного тесту, потім тісто з какао. Заливаємо кекси з тісто, не досягаючи краю близько сантиметра, так як в процесі випічки вони будуть підніматися.



  5. Змішайте кекси в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 20-25 хвилин. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою.



  6. Готовий. мармур Залити цукровою пудрою. Бодибилдерши!





І познайомитись з цим рецептом деталь, дивитися відео з кулінарного каналу Наталії Паркоменко. Дякую Наталії за такі чудові рецепти!

https://www.youtube.com/watch? v=_5o3IqMsjcs

Я також раджу ознайомитися з збірником рецептів пирогів і кексів «Зебра» за будь-який смак: сметана, кефір, молоко, мінеральна вода і в цілому без інгредієнтів тваринного походження.



За однаковим рецептом можна зробити стаканчик «Зебра» на сметані або йогурті. Але особисто я люблю варіацію з маленькими кексами, вони вийдуть вологу всередині і з хрусткою скоринкою. Вони зручні, і виглядають дуже красиво. Тісто ніжний і повітряний, а аромат від них такий, що вже під час випічки всі господарі запускають на кухні і чекають делікатесів для чаю.

Я дуже рекомендую спробувати. млинці За цим рецептом, будинок обов'язково оцінить ваші зусилля!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное