Чому навіть найближча людина може бути токсичною

Ви знаєте людей, які відчувають себе перед вами? І здавалося б, що співрозмовник не говорить нічого, нічого нічого не робить, а душа - якось мусить. Я просто хочу, щоб вийти з нього. Редакція "Сайт" Саме тому люди називаються токсичними і якими засобами токсичної особи.



Токсичні люди дійсно отруюють наше життя. Після спілкування з ними ви відчуваєте внутрішню девастацію, настрій стає депресованою і ніякої міцності. Сім'я Тим не менш, є інші тривожні дзвінки, які час знімати людину з соціального кола. Нижче зібрано 8 Знаки токсичної особиВони допоможуть вам побачити її швидше і від нього.

  1. Токсіка - концентрований негативний Вони завжди погано. Бос - це рохова тканина, його колеги є гризунів сімейства мишей, немає грошей, здоров'я стає гірше, ціни виникають, погода знежирюється і далі вниз список. Крім того, вони постійно тягують ковдру розмови на їх боці, просто заражати всіх навколо своєю негативністю.





  2. Вони завжди вірні, і якщо вони не слухаються, вони отримують божевільний. Токсика здатна майстерно відхиляти і перекручувати на їх користь абсолютно будь-який аргумент. Вони щиро переконані, що вони завжди вірні, тому вони не здатні вести діалог дорослих, слухати і приймати позицію когось іншого.

  3. Вони люблять зробити себе жертвою. «Щоб я зробив!» “Ви зробили мене хворими,” “Ви доводите мене до наступного світу”, “Ви тільки думаєте про себе!” – ці та багато інших маніпулятивних фраз токсичні люди говорять регулярно. Іноді такі заяви супроводжуються драматичним захопленням серця і відступним зовнішнім виглядом. Все про те, щоб зробити себе жертвою і ви відчуєте винність.





  4. Вони не піклуються про інших. Чи говорить ваш друг про себе, скаргайтеся, запитайте поради, але не піклуйтеся про ваш бізнес? Так ми думаємо про те, чи є ваш друг.

  5. Відсутність емпатії Ви ніколи не знайдете підтримку токсичної особи. Він, ймовірно, відреагує вас, не будучи «позитивним». Звісно, токсичність повинна бути опалюється енергією.





  6. Критики без причини Ви часто слухали несправедливу пораду, що розмовляється як важлива «права думка»? Токсичні люди постійно порівнюють вас з іншими і критикують вас, змушуючи вас зробити екзамени. А їх устілки і знецінення подаються в красивій обгортці, що називається "Що краще, ніж я розповість вам правду?"

    7083901



  7. Вологість - норма. Якщо людина ввічлива до вас, але може захопити інших (відправника, чоловіка, дітей і т.д.), досить відступати від нього. Найімовірніше, що вам потрібно для того, щоб час був.

  8. Повідомляємо, що ваші слова. Люди, які отруюють життя, не тільки лежать, але іноді доводять, що ви чули неправильно, запам'ятовували і розуміли. Вони переконують вас до тих пір, поки ви не зробите. Ви починаєте сумніватися у здатності пам’яті та інтелекту.

    Р





На жаль, ви часто не повинні йти далеко, щоб знайти токсичну людину в навколишньому середовищі. Як правило, токсичні люди Наші родичій І це не дивно. Закрийте, як ніхто інший, не знаю наших вразливостей, які можна обдурити, але більш болючими. Звичайно, вони зазвичай роблять це тільки для кращих намірів, але в кінці вони викликають біль і приймають багато енергії. Для того, щоб уникнути цього, дуже важливо регулярно перевіряти інші принаймні одне з 8 пунктів, перерахованих вище. Тільки, позбавляючи від токсичних людей, ви можете побудувати здоровий зв'язок і відчувати себе гармонійно.

Ви зіткнулися з токсичними людьми? У коментарях поділилися сміливо. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное