Що не варто бути на кухні зрілою і красивою господинею

Чистка може змінити життя для кращого, особливо якщо це очищення з Марі Кондо, або, швидше за її методом. Метод ConMari, автор книги, що виділяється “Магічна чистка”. Японське мистецтво створення речей в домашніх умовах і в житті просто. Це, мабуть, найефективніший спосіб. свінгери назавжди.

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як Замовити на кухні і знайти гармонію в житті. Я, і я, це підключено!



Прибирання з Марі Кондо Мистецтво очищення Японський метод не застосовується до щоденного обслуговування замовлення. Прибирання трохи щодня не працює. Для того, щоб зберегти речі, потрібно встановити рішуче і взяти метелика, але Марі Кондо має власний підхід до зберігання речей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Мари Кондо (@mariekondo)



Перший пункт прибирання кухні Варто починати з вирубки, під час якого слід залишити тільки ті речі, які приносять радість. Дивидні речі в категорії і починають оцінити їх. По суті, є багато неприємностей з кухонним начинням, і є тільки три кроки для замішування.

Сортувати за категоріями, а не розташуванням! прибирання будинку з Марі Кондо. По черзі сортувати види об'єктів. Наприклад, довгострокова їжа: макарони, овочі, консервація, борошно, спеції, чай, кава ... І все в холодильнику. Для зручності, поставте їх в одне місце для аналізу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Мари Кондо (@mariekondo)



По-перше, перевірте дати закінчення терміну дії, а потім позбавляйтеся від усього, що не відповідає їм, а також ті продукти, які ви з якихось причин більше не планують.

Тепер, що зліва, якщо це можливо, заливається або передається з заводських пакетів на спеціальні контейнери для зберігання, не забуваючи розмітити термін зберігання продукту на новій упаковці. Це усуває шум інформації.

Влаштування елементів в шафах і в холодильнику за типом продукції, бажано вертикально. «Невідмітні холодильники є загальним місцем, але їх вміст можна влаштувати швидко і просто, поставивши речі прямо!» говорить Марія Кондо в своїй книзі. До речі, вона навіть зберігає моркву в холодильнику "розумні" - в тримачах напоїв на двері!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Мари Кондо (@mariekondo)



Сортування страв з Marie Kondo Second category Кухонний посуд - це посуд (платки, чаші, чашки, посуд, салатні чаші, чашки, муги, чашки, соуси) і посуд зі скла (склоки, окуляри, скла, стеки ...)

Традиційно, з наших мам і великогабаритів, ми використовуємо для того, щоб мати значний запас страв. Однак, якщо ви не використовуєте його, або це не робить вас щасливими, це означає, що не вистачає цих елементів?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Мари Кондо (@mariekondo)



Одним з основних правил очищення з Марі Когодо є позбавлення від усього. Назволено: від випадкових посудів, струганих чашок і тріщин, подарункових наборів, які навряд чи використовують.

Чистячі горщики Ще одна категорія - товари для підготовка продукти харчування: горщики, каструлі, горщики, лавки, сходи, ласки, розчини, совки, ажури, сита, обробні дошки, джуги, деканти, лотки, всі види харчових контейнерів, а також водні фільтри і так далі.

Сортувати за цими речами і позбутися від зайвих: дублікати, непроголошені предмети, а також страви, які не приносять радості. Коли сортувати, відповісти на себе 2 питання: це об'єкт дає мені задоволення? Тексти пісень, а це означає: Повірити мене, це допомагає багато з метеликом!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Мари Кондо (@mariekondo)



Краще зберігати страви за категоріями, укладаючи об'єкти однакової форми в одну. При зберіганні додаткові полки дроту допоможуть використовувати всю висоту полиць.

Дуже прохолодно, щоб періодично протерти сухі соляні горщики, каструлі і столові прилади. Після протирання сіллю слід полоскати під проточною водою і покласти нагріти на сонці. Це зберігає позитивну енергію страв!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Мари Кондо (@mariekondo)



Навіть наші предки висушені джуги, пори, чавун на вулиці. Це було глибоке значення: крім антимікробних ефектів ультрафіолетового випромінювання, сонце збільшує позитивну енергію страв і знімає негативний. Також вони займаються змістом Sundukoa, а саме з одягом, постільною білизною та посудом. Здавалося б, простий ефект покращив своє життя, покращив своє здоров'я, і знизив їх депресії.

При розміщенні речей в місцях використовуйте всю висоту кухонних шаф. Є багато організаторів підвіски для кріплення до полиць. Використовуйте лайнери ящика.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Мари Кондо (@mariekondo)



І нарешті я хочу сказати: кухняПоставити речі, які вам подобається. Також важливо створити простір, де можна приготувати з задоволенням.

Я також хочу знати, чому ви не можете залишити брудні страви на кухні вночі. Хто думав!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Мари Кондо (@mariekondo)



Я можу сказати вам, що завдяки очищенню з Марі Кондо, або, швидше за її методом, мій будинок тепер переважно ті речі, які приносять радість і хороший настрій.

Я раджу не пошкодити і легко брати участь з тими речами, які викликають негативні спогади і неприємні емоції. Забарвлений простір відрізняється увагою, відволікає від чого дуже важливо в житті. Як тільки людина позбавляється від зайвих, він має міцність і надихнула вирішувати завдання, які давно підвішені в повітрі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное