Відчайдушна дочка, яка відчайдушно отримує в форму після народження онука

Я люблю десерти, які не повинні бути зроблені. Баварський десерт молочний Це так: легко в кожному сенсі. Набір виробів необхідно мінімально, а сам процес приготування простий і без проблем. І він без тіста і печива, смаків, таких як вершкова панакота або морозиво-плембрія.

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як варити в 10 хвилин. бетмен молоко, яйця і желатин. Тексти пісень, а це означає: Це божественно смачно!

р.

Десерт з молока та желатинових інгредієнтів
  • 300 мл молока
  • 3 яйця
  • 350г сметана
  • 70г цукру
  • 10г ванільний цукор
  • 20г миттєвий желатин


Підготовка
  1. Залийте миттєвий желатин 100 мл холодного молока. Подивляйтеся трохи і залиште на кілька хвилин, щоб набрякати. р.



  2. Краще заздалегідь приготувати форму для десерту. Можна взяти готову силіконову прямокутну форму. І якщо це не, автор цього рецепта, Наталя, припускає прийом тетра-пакування молока для цього. З ножичками вирізати прямокутну дірку в пакеті, щоб потім можна легко залити молочну масу там.



  3. Для цього десерту нам знадобиться 3 курячі жовтки, до них в горщику з товстим дном, потрібно додати цукор. Стирайте масу злегка виделкою, а потім залийте залишився холодним молоком в неї. Поставте горщик на середній вогонь. Зігрівати трохи, а потім довести до кипіння, постійно помішуючи. Коли суміш починає загусувати і характерні бульбашки, можна зняти каструлю з вогню.

    р.



  4. Додати желатин на гарячу суміш. До однорідної маси перемішати суміш з королою. У окремому контейнері змішайте сметану з ванільним цукром, а потім додайте сметану до маси з желатином. Стирайте його знову.



  5. У підготовлену форму залити отриману масу. Обкладинка верху харчовою обгорткою. Поставте десерт в холодильник на 2-3 години. Якщо ви готуєте десерт ввечері, ви можете покласти його в холодильник на ніч.



  6. Це все, ніжно. молочно-молочний готовий. Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Рецепти Нуталії. На цьому каналі ви можете знайти величезну кількість простих рецептів, які виходять з чубчиком!

https://www.youtube.com/watch? v=4FD5Ui9zn-g

Я також запропоную вам дізнатися, як зробити десерт з молока, який називається Rasgulla, який дуже популярний в Індії. Особливість ласощів полягає в тому, що його готують з інгредієнтів, які практично точно в будь-якій побутовій кухні. Тому, щоб спробувати цю страву, обов'язково варто.



Я дуже рекомендую зробити це Баварський десерт з молока і желатину. Він виходить. хмарнийКонсистенція є однорідною, без грудочок. Ви можете прикрасити його кокосовими стружками, мигдальними пелюстками або шоколадом. Якщо я не знаю, що десерт включений желатин, я не здогадував його.

До речі, з решти білків можна випікати дрібні замочки і подавати їх желе, будуть два конструкції - ніжні і хрустки. При бажанні можна додати ягоди або сушені фрукти до десерту, але навіть без них виходить дивно смачно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное