Я був відправлений чорний хліб і оселедець в Оксфорд протягом 30 років, британський любив наші готелі.

Якщо ви їдете в гості, ви завжди хочете порадувати гарним і оригінальним подарунком. Що робити, якщо ви йдете за кордон? Що робити з РФУкраїна, СНД? Який подарунок, будь ласка, іноземець?

Редакція "Сайт" Він робить невеликий список цих речей. І корисно, і оригінально, і цікаво.

Моє улюблене слово в цьому випадку: «Що подарувати людині, яка має все?» Але навіть якщо навпаки правда, це може бути дуже важко зрозуміти, що потрібен іноземець.

Якщо ви думаєте трохи про нашу культурну спадщину. Такий подарунок не тільки корисний, але і в пам'яті надовго.

Їжа

Найкращий національний смак передає традиційну кухню. лофт буде важко приводити. Це досить об'ємна. Борщт краще робити на місці. Але наша морква буде цікаво спробувати будь-який іноземець. Вони зазвичай їсти пряники там, але вони важко коли-небудь побачили наш мед.

Дерев'яні страви

Я впевнений сто відсотків, що якщо ви даєте іноземцю набір страв, пофарбованих під гребінцем, не обмежиться її захопленням. Я не доглядаю, якщо вона кладе її у видатному місці. Адже це дійсно оригінально і дуже стильно, як предмет декору, так і в повсякденному використанні. У мене є така ложка. Подається наша родина за неможливу кількість часу. Я був народився, ми вже там. Це ще неакт.

Уманька 131933

Який інший елемент гардеробу так сильно пов'язаний з нами? Вже з часів терористичних патологій, в яких зла російська ділянка проти всього світу. З тих пір кожен знає: Ушанка - дуже російський одяг. Після такого подарунка вам запам'ятається багато разів. У всьому світі бувають зміни клімату, сніг і заморозки. Зважаючи на те, що Ушанка буде корисною, виростити день на день.

Коробка

Будь-яка модниця може використовувати її. А майстерність наших майстрів славиться у всьому світі. Цей подарунок стане прикрасою будь-якого тумбочка. Також можна підібрати коробку з секретом: подвійний дно або спеціальне відділення. Такий подарунок здивує вас.

Шарф

Спочатку я думав, що не був особливо оригінальним подарунком. А потім виявилося, що в Європі і Америці, мода для них настільки рампан, що навіть прогресивні молоді хлопці зносять їх.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Апосту поділився Маттев наріо (@nario)



Так раптом шарф стає найбільш універсальним подарунком.

Головне подарувати з серця, а потім будь-який подарунок буде бажаний. Показати трохи пишності - ви знайдете десятки цікавих варіантів. А коли щось цікаве, не забудьте поділитися ним в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное