Швидко вирізати цибулю від вірменського бабуся з кращою соломкою без ножа

Як вирізати цибулю? Питання далеко від свічки. Після того, як все важко господиня, яка б не використовувати цей соковитий рослинний під час приготування. І варить з усього світу заслуговують його одним з основних інгредієнтів.



В один раз ми вже сказали, як вирізати цибулю з ідеальними кубиками.



Але що якщо цибулю потрібно дуже тонко різати? Цей спосіб ми знайомимо читачів сьогодні робить його легким і швидким. І найголовніше, ні ніж!

Як різати цибулю Вам буде потрібно
  • беладонна
  • овоче-очищення


Прогрес роботи
  1. Очищення цибулі. У мене є очищена половина зазвичай зберігається з минулого приготування.


  2. Краще вирізати всю голову на дві частини. Як зручніше вирізати з гострого краю.
    12139.

  3. Візьміть овочевий очищувач і виріжте цибулю зверху, щоб корінь в тонких смужках безпосередньо в пластину м'яса.


  4. Залежно від тиску смуги будуть злегка вузькі або ширші. Але всі вони будуть дуже тонкими. Я б сказав, що це майже прозора. І вони, звичайно, не захоплять, де не потрібно.


  5. Що це? Не забудьте включити вітаміно-багаті цибулю в раціоні і не витрачайте зайвий час очищення.




Я не люблю готувати великі порції, які залишають в холодильнику. А коли потрібно трохи цибулю для м'яса або салату, дуже зручно різати. Ви можете зробити це прямо над плитою, навіть не вийняти обробну дошку!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное