Як відчувається восьмій-сіті Софія Лорен, Італія найкрасивіша жінка

Софія Лорен - 86 років. За роки свого життя італійці вдалося виграти титул легендарної світової акторки. Не дивно, що вони все ще говорять про це в суспільстві. Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися, що найкрасивіша жінка в Італії і Що таке Софія Лорен?й Ми будемо говорити про це пізніше.

Габаритний зображення

Софійський Лорен тепер живий приклад колосальної роботи та саморобності. Кількість фільмів, в яких актриса зірвала понад 90 років. А сам Лорен був відзначений найвищими нагородами міжнародних кінофестивалів.

Професіонал актора оцінили як режисери, так і глядачі. Італійського духу. З роками Софія Лорен відіграла кожен вид жінки. Але особливо доторкнулася її роль як сильні жінки з важкою долею.



Поза «Ложки» Найяскравіший приклад – фільм «Чохара», де італійка жінка перетворилася в мартирну вдову. Незважаючи на порівняно молодий вік (26 років), Лорен вдалося передати трагедію цієї ролі. Не дивно, що ця картина приніс їй довгоочікуваний Оскар. Крім того, стала першою неамериканською акторкою, яка отримала нагороду світового кіно.

Але, незважаючи на досить зрілий вік, Софія Лорен все одно вражає весь світ своєю красою. Вона вважається найбільш привабливою жінкою в Італії і іконою стилю. Назва знаменитої акторки називається різноманітними трояндами яскраво-червоного кольору з легкою оксамитовою відтінку. Особливо популярний в Італії та США. Подумайте про це!

8450.00 р.

Італійська актриса залишається еталоном краси для багатьох дизайнерів з всесвітньою репутацією. Наприклад, нещодавно Доменіко Дольце та Стефано Губана присвятили свою нову колекцію до Софії Лорен. У Неаполі, де італійці отримали статус почесного мешканця міста.



Софійський Лорен відомий як посол краси. А рік тому актриса стала гостям у честь незвичайної церемонії. Назву круїзного корабля надали. «MSC Belissima», що означає «повний» російською мовою.



GettyImages Сьогодні, італійці живуть в салоні на острові Женева і робить її звичною щоденною діяльністю. Наприклад, вона любить тихий вечір з гарною книгою. Але Лорен не пропустиме можливість відвідати розкішний соціальний захід, де актриса неодмінно буде запрошена.

"Все життя попереду" Звісно, лояльні шанувальники Софії Лорен чекають нові фільми за її участю. Актор вже давно не був в кіно. Але вік не є перешкодою для нового фільму! Два роки тому актриса оголосила свою участь в фільмі All Life Ahead, адаптації французького роману Romain Gary. Примітно, що фільм спрямований на сина Лорена, Едоардо Понті.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

La vie devant soi de Romain Gary Illustration Photoshop Джерела: freepik Résumé: Quartier de Belleville, années 70. Momo, 10 ans vit chez Madame Rosa, une acienne prostitue qui a cré "une пансіонат sans famille залити les gosses qui sont nés de travers," c'est à dire qu'elle accueille des enfants de prostitutees залити les protéger de l'assistance publique ou des "proinètes," comme dit Momo. Le jeune garçon raconte син quotidien à hauteur d'enfant émaillant син récit de réfleions sur la vie. Авіс: 4.5/5 Vraiment une супер лекція На костюмі l'histoire du точка de vue de Momo, gamin etrêmement прикріплювач. Le стиль est délibérément enfantin, un rythme à l'adolescent, sans virgules, ça s'enchaîne, на navigue entre ses réfleions та sa vie quotidienne. C'est le жанр de livre à la fois drôle et touchant avec quelques фраза qui font кислий і réfléchir. Я компренс кварцовий ситний конну! #книжкастаграм #книжкадикт #livrestagram #livraddict #laviedevantsoi #romaingary #goncourt #thelifebeforeus

A post shared by Caroline Leger (@1livre1image) на Червні 9, 2020 в 5:02am PDT



Актор відіграє основну роль – єврейський Мадам Роза, Голосакуст вижили. Її життя переповнено, коли жінка зустрічає 12-річної бездомної мами, які прийшли з Сенегал. Мені цікаво, як Мадам Роза зміниться з маленьким хлопчиком.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Деякі люди надіслали повідомлення, запитуючи мене, чому Софія має такі різні погляди на її новий фільм La vita davanti sé (The Life Ahead, 2020) так що я думав, що я буду писати повідомлення про це. В рамках проекту «Софійський кіно» я припускав основи. Я читаю книгу, і я бачив оригінальний 1977 кіно starring Simone Signoret (Чому насправді виграв премію Acadamy у 1978 році для найкращої іноземної мови) тому мій відповідь на це. Ми побачили кілька фото софійських наборах і на першому фото можна побачити вона виглядає «нормальним» (що б це означає) і здоровим. Коли ви подивитеся на другий фото ви можете побачити очевидну зміну. вона в колясці, її волосся дика, вона сукні по-різному, вона не зносила будь-яку макіяж і вона здається трохи відключена; як ніби її розум кудись ще. Софія грає роль Мадама-Роса; єврейський аутшвейт вижилий і екс- «Осінь ночі». На початку оповідання Мадама Роза має "нормальний" зовнішній вигляд, хоча вона має деякі проблеми зі здоров'ям. Як історія прогресує, здоров'я Мадама Роса гірше і це коли ми починаємо бачити зміну зовнішнього вигляду. Я хотів би додати, що вона виглядає шикарно, і це буде так цікавим і красивим, щоб побачити Софія, як ми не бачили її до. Я сподіваюся, що відповіді на питання! Фото 1: Фото Greta De Lazzaris - волосся @enzoangileri Фото 2: Фотограф невідомого... #sophialoren #sofialoren #lavitadavantiasé #thelifebeforeus #oldhollywood #vintage #italiancinema #cinemaitaliano

(@simplysophialoren) 9 серпня 2019 в 10:27am PDT



Кінець зйомок заплановано на березень 2020 року, а дата виходу не була оголошена. Але зараз ще невідомо, коли ми зможемо насолоджуватися ще однією чарівною роллю актора. Це всі несправності суворих умов, в яких весь світ знайшов себе під час пандемії.



Поза «Ложки» Як видно, Оператори Він продовжує творчу кар’єру. І ми впевнені, що 10-річний хайатус отримав користь Софії Лорен. До речі, чому не освіжають пам'ять найяскравіших ролей актора? Ми рекомендуємо переглядати такі фільми як «Флоітинг Хаус», «Сьогодні, Сьогодні, Завтра» та «Чохара».

Як ви відчуєте про акторку Оскара? Можливо, у вас є улюблений фільм з нею. Обов'язково поділитися титулом в коментарях!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное