Ситуація матері-правила, що вимагає ремонту у ванній замість весілля сина

Сімейні проблеми Кожен інший. Деякі скарги на здоров’я та низький капітал, в той час як інші можуть мати ті ж проблеми, але справжня причина тривожності буде лежати у відносинах між людьми. Все залежить від світогляду людини.



Сьогодні, в якому ми розповімо, також досить неоднозначні. Здавалося б, ситуація зрозуміла і досить життєрадісна, але, як це часто буває, є деталі, які перетворюють все назовні.

Проблема в сім'ї Міша і Іри вже давно знайомі і були в романтичних відносинах з третього року місцевого університету. Разом вони орендували квартиру, разом вони оплачували за неї, намагаючись знайти хорошу роботу, а не пропустити навчальний план.

78

«Халф наших студентів, як це,» і вони, ймовірно, будуть вірними. Я просто не хочу, щоб ніхто не допоміг нашій пара. Сім'я Ірини відійшла від свого алма-малера, а фінансово вони не були. А батьки Михаїла дуже близько до свого житла, але їх ситуація була ще гірше.

Мати, Тетяна Андріївна, працювала очищувачем в декількох місцях одночасно і, таким чином, якось побачила себе і її поганий чоловік, Олександр Григорійович. Він був, в принципі тихий і нешкідливий людина, але відвертий, як кажуть, все, що спалюється. Не було часу або енергії для сина. До того ж, «я вже була жінка, тому їм легше, все одно невідомо, хто повинен допомогти,» Тетяна Андріївна зумовила себе.



Після закінчення інституту Міша не знайшла роботу за спеціальністю і вирішила шукати альтернативу. Яра навчалася бути бухгалтером, і для неї було місце невеликої компанії. Займається отримати досвід і внести гроші в будинок.

Через три-чотири місяці такого життя, молоді люди усвідомили, що вони необхідні для розірвання постійних боргів і побутового життя в найкоротші терміни: незважаючи на свої сильні почуття, хоча цивільні, об'єднання лопалися на шви. Михайло вибрав активну акцію і підписував на годинник в іншому місті - набагато на північ і холодніше.



Ірина продовжує працювати як бухгалтер, але це не було достатньо. Тоді було прийнято рішення переїхати до батьків Мішина. Але, звичайно, з умовою: пара оплачує харчування і громаду з кишені. Моя мама була дуже рідко в домашніх умовах, і мій батько мав інші «пророгативні засоби».

Тим не менш, Тетяна Андріївна, побачивши, що ви можете заощадити трохи, почали економити гроші. Трохи трохи, але з однією благородною метою: відремонтувати ванну кімнату. Так як вона в основному отримала готівку і передає їх на картку, вона не бачив. Просто поставте гроші в пачок і приховавши його за шпалерами. Місце здається безпечною.



Через чотири місяці, коли Misha все ще мало сидіти на годиннику, на іншому етапі відео через Інтернет, хлопці погодилися, що вони одружилися і візьмуть заставу. При проходженні вони сплачують перший внесок, а потім все відбувається. І з них подобалася ідея, як вона давала надії на незалежне життя і розвиток.

Погані новини вийшли трохи пізніше. Виявилося, що Олександр Григорійович, який здавалося б, буде спати в квартирі, дізнався про місце приховування дружини. Очікується на суму, щоб стати досить вражаючим, він зловив його і безпечно зникнув з погляду на 2 тижні. Природно, коли все було виявлено, не залишилося ніяких слідів грошей.



І тепер, коли сина свого сина мав лише 20 днів на роботу, Тетяна Андріївна, не зв’язуючи око, розкочувала її умови: так як дочка-в-правила з ними на довгу, потрібно платити за неї. І не просто нічого, але тільки «повна монета». 120 тис. буде достатньо, досить достатньо для ремонту ванної кімнати. Але ми влаштуємо для вас, крім батьківського благословення, прощення всіх незначних неприємностей.

Садові хлопці. Після того, як ця сума знизить свій перший внесок на іпотеку. Весілля як бенкет мови не ходив на всіх: підписати тільки, і Бог з ним. Хміль для майбутнього милосердя. Сльози дочки-в-праву і кричить сина через відеозв'язок не допомогли. Моя мати-в-завдяки залишалася стійкою.

р.

Коли Михайло прибув у рідному місті, він не знав, як поводитися: він хотів зробити скандал, але його руки були пов'язані: він був сином і він повинен. Моя мати сниться, тому що ви можете зробити? І навіть не погоджується на повернення всієї суми в рік – в будь-якому випадку. Вона повинна бути долею.

На сходовому суді молодий чоловік зустрів Дядько Паша, яким він був відомий з дитинства. Повиненений район спочатку привітав Михайла, а потім, зануривши свої брови, запитав: «І що це, молодий чоловік, ми не платимо штрафів за наш батько?» Він, до речі, фольга. й

Виявилося, що Олександр Григорійович на «боронні» гроші своєї дружини зуміли перемагати так багато, щоб він все ще мав залишитися. І якщо штраф не оплачений, суд і писати пішли. Кількість здається невеликою, але, як кажуть, не мала – 30 тис.



Тоді, коли син вніс квартиру і привітав його матір і наречену (татар не був на бізнесі), він сказав всім, що почув від районного офіцера. Для того щоб не доторкнутися на тему ванної кімнати, щоб вирішити це питання в рік або два. Коли сім'я повертається на ноги. Тетяни Андрєєвни просто не встигли йти і диктувати її умови, вона не могла: немає грошей, і тому тільки варіант погодився.

Зрозуміло, родичі в майбутньому не перестали спілкуватися і не носила. Починали жити у своїй квартирі, і повільно почали отримувати краще.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное