Що робити, якщо він хоче м'яса замість проходів для обіду

Я переконаний, що Сімейний бюджет за місяць Необхідно ретельно продумати і заздалегідь. Після того, як неприпустимо витрачати гроші не призведе до нічого хорошого. Але що якщо один з подружжя незадоволений поширенням грошей?



Дякую, я не відчув цього. З метою забезпечення моніторингу сімейного бюджету комп'ютерй Але не кожен. Наприклад, один з наших читачів розповів редакційний колектив про біль. В першу чергу, здавалося б, тривіальний розвиток перетворився на серйозні проблеми. Жінки потрібні поради. Можливо, ви сказали, що це зробити.

Сімейний бюджет за місяць «Мій шлюб майже 40 років». Моя син і дочка виросла і залишила своє гніздо. Кожен з них має власну сім'ю і маленькі діти. Мій чоловік і я живу на себе. Дуже дивний чоловік.

Все раптово вирішив контролювати наш сімейний бюджет. Мій чоловік ніколи не знав, що я витрачав гроші на. І ми збереглися всі види разів: як на фондовому біржі стояв, так і на поході 90-х років. Я не чув слово в усі ці роки. А потім у старому віці почався безглуздий контроль.



Насправді він каже, я погана коханка. Спочатку я думав, що мій чоловік був просто жартами. Все відбувається... Але ні, це більш серйозний! Він сказав: «Чому не вистачає грошей на все?» Ви не знаєте? Чому не існує ковбас на столі?

«М’ясо було вчора. Чому їсти м'ясо щодня? Ви не будете перевантажувати автомобілі, але лежати на дивані! Але мій чоловік не зупинився. Він вимагав він. Я не хочу чути про інші продукти харчування. У той момент я дивився, якщо він був чоловіком. Ми завжди проживали спокійно і спокійно. Але без зайвої ніжності.



І тепер я все більше розумію, як боляче і п'ятдесят він є. Не помітив. Коли він пішов, він був від мережі. Але я не збираюся пускати проблему. Я вирішив подарувати чоловіка цікаве рішення.

Рішення: «Намагайтеся зробити сімейний бюджет на місяць». Коли ми отримуємо наш пансіонат, у вас буде все домогосподарство. Ви будете купувати все, оплачуйте його і напишіть його вниз. Покажіть, як це зробити. Після того, як я витрачаю гроші мудро. Як вам подобається ідея? - Я колись сказав.



Я не чекав чоловіка, щоб прийняти цю пропозицію так щасливо. В результаті він взяв справу серйозно. Він підрахував кожну копійку, зберіг чіткий облік і... купив м'ясо щодня. Дуже смачна їжа! Гроші швидко вибігаються, хоча. Мій чоловік забути про оплату інтернету. Крім того, для побутової хімії недостатньо грошей. Щоб зберегти гроші на відпочинок і подарунки онукам, я не кажу нічого. І так, звичайно, добре зроблено.



Звісно, чоловік не помітив свою помилку. Він каже, що це результат мого непорозуміння протягом багатьох років. Він все ще думає, що я погана господиня і дружина. Але я не хочу отримати краще для нього. В короткий час він потрапив в точку, де я з огляду на розлучення. Чому жити з кимось, хто лікує мене так, і підраховує кожну рубль? ?

Останнім часом ми розповіли про 3 причини, чому подає файл для розлучення. Ця історія чітко демонструє, що жінка може бути мотивована. «Чи не помітили нічого, як це раніше?» Так, це справедливе питання. Але не забувайте, що іноді люди змінюються. І це часто буває у дорослому віці.



Я дивлюся, як ви робите. Сімейний бюджет за місяць? Чи є ваш чоловік або дружина? Це буде чудово, якщо ви поділилися досвідом у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное