Чому не ігнорувати дзвінки батьків

Зв'язки з батьками не завжди гладкі. Невідомість батьків і дітей може статися, коли дитина 16 років і коли він більше 40 років. У той же час, мама і тато не отримують ніяких молодших. І те, що потрібно оцінити кожен момент, коли вони живі, деякі думають занадто пізно. Іноді виникає відчуття, що батьківський заклик не важливо, тому що виникають невідкладні питання на роботі, догляд за рідною родиною. Іноді в реалізації чогось страшного приходить раптово: це може бути тривожний сон або несподівана пам'ять, сильний бажання викликати найдорожчих людей прямо зараз.



Людмила приїхала додому після роботи, налаштовує стіл, і вона і її чоловік і син сидить на вечерю. Телефон rang, Luda побачила свою маму виклику. Увімкніть звук, продовживши ласощі з думкою: «Добре і вечеря не дадуть спокійно. й



Люда завжди вірила, що її батьки дарували їй нічого в житті. Все вона має, жінка досягла себе. Вона працювала важко зберегти для свого дому, одружився, подарувала сина. З часом з'явилися побоювання і з'явилися, тому не було часу для себе і ваших думок. А в цей час Луда вирішив, що виклик буде чекати. Вона захотіла отримати міцність, взяти розрив, а потім вона буде називати її матері назад.



Як часто справа, Luda забули про телефонний дзвінок. Тільки в ночей здався батько. Він назвав її, просить допомогти. Ліуда була з неї з самого ранку, вона відчувала психіку і назвав її матір'ю. Його голос був розбитий, якби її мати була вся ніч. “Ком тут, Дад хоче бачити тебе. й



Людмила пообіцяла, що вона приїжджала до села, щоб відвідати своїх батьків, як тільки вона могла. Вона розповіла про те, що вона повинна отримати речі для роботи. Не було в с. на рік, всі роботи та роботи. Попри те, що батько не дала людям миру.



Відносини між ними проціджують. Мій батько не хотів Луда до маррі Леша. Взагалі, батько батько мав поганий темп, і вони не отримали дуже добре один одному. Кілька років тому, Дад прийшов, щоб відвідати без попередження про встановлення відносин з сина-в-правом. Тоді Ліуда не дуже щаслива бачити його, наступного дня вона купила йому будинок квитка: "У нас є багатолюдне місце, ви краще залишити," - з цими словами вона подав її батько, телефон і сказав, щоб зателефонувати, якщо вам потрібно нічого.



У мене є проблеми з здоров'ям. Він став ослабшим, а на пересудження матері приїжджати до них Луда не реагував. Всі ці сумні думки прокинулися в голові жінки. Нарешті, Луда вирішила взяти кілька днів з роботи, отримавшись на поїзді і пішли до батьків.

До будинку необхідно пройти 3 км, Ліуда забуває, як приємно здивує рідне село. До батьківського дому, міцніше вона захотіла захопити маму і батька. Мама зустріне мене в гніті.



За словами виразу своєї матері Люда реалізувала, що вона була пізно: «Харт атака», - сказала вона. Вони відвертають чаєм мовчно, люда не заважала говорити, люм в її горлі не давав її робити. Люда трималася протягом декількох днів, щоб допомогти їй мамі поселитися на похороні і сказати, що добре Перед тим, як залишити, мати дав їй дочку конверт, сказав, що лист дав її батьком. Уже на поїзді Люда перетворилася навколо гойдалки рук і почала читати.



Дружини розбризують з очей і чорнилом. Він був аркуш з шкільного ноутбука, в якому батько сказав прощати до своєї дочки: "Злодій, мій дорогий". Я не був кращим батьком. Я не даю вам все, що ви заслуговуєте і хотів, я бачу. Не сердитися. Я дуже пишаю вас і хочу, щоб ви були щасливими. Я люблю тебе, піклуючись про вашу маму. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное