Навколо того, що духи відроджують життя парфумера-тастера Юозаса Будратиту з фільму «Небезпечний вік» з Алісом Франклічем

Я недавно дивився радянський фільм з дружиною. "Небезпечний вік"й У 1981 р. було видалено до реструктуризації. Тому в кінофільмі немає надії і відчайдушності. Фільм режисер Олександр Прокошин, а музика була написана найбільшим композитором СРСР - Едуардом Артемовим. Крім того, основні ролі відіграли Аліса Франдліх і Юозас Будрайт - один з найвідоміших акторів радянської епохи.



Budraitis грає парфумер Narkis Mikhailovich, і Freundlich отримав роль дружини Лілії Івановни. Вони також мають сина з звичайною назвою – дивно, його ім'я – Діма. Можливо, це буде більш логічно назвати його Laurus або Hyacinth, але це мій фантазія. Отже, вирішили письменників і режисера, щоб ми не відправилися в деталі.



Нерцис і Лілія розлучаються і обміняються квартирою. Вони також роблять багато дивних речей, які люди роблять, коли вони знаходяться в середній кризі. Саме тому фільм «Небезпечний вік». Ви можете зробити багато помилок в цьому віці.



Ми не обрали цей фільм заради драми. Головний характер працює як парфумер-тастер, тому було цікаво побачити, які парфуми використовували в радянських часів. Нарцис револи навколо різних запахів і запахів. Аналізує запахи всюди: в домашніх умовах, на роботі, на вулиці.

До речі, був один цікавий момент фільму. Під час планування парфумів працівники намагаються оцінити колір аромату за запахом. Цікава асоціація - може бути червоний, синій, зелений запах? Можливо, це досить потужна: для представлення парфумів у вигляді квітів.



Під час судової сцени Narkis миттєво визначився, який використовує які парфуми. З рота звучали імена «Червона Москва», кологне «Ріжанка», «Чанель No5». Останні парфуми можна назвати одним з найвідоміших в 80-х - вічною класикою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Шановні клієнти! Осінь - це час підведення і ми вдосконалили дизайн культових парфумів Червоної Москви. Тепер пляшку подрібнити красивим червоним Spire! 42 мл вартість 713 p #newayazar #жіночі духи #red Moscow

Повідомлення від New Dawn Factory (@novayazarya) на Sep 5, 2019 в 1:35am PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Просто легенда... Я просто люблю його. Аромат без... #5 травня 1921 р. вважається офіційною датою створення аромату французьким-російським парфумером Ernest Bo. ✔️ Вражає як старовинну версію, так і сучасне. Дивіться тег #loraproperfume. #chanel #chanel5 #chanel505 #chanelparfum #chanel5 #каналоморп #chanelnomer5 #parfum #revocationparfum #perfum #parfum #perfum #perfum #perfum #perfum #perfum #parfum #parfum #parfumeginal #perfumeaddict #parfumeaddict #parfumeloverparance #fum #fum #fumeparparparparparparparparcollion #fum #fum #commeparent #comm #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum #fum

5 травня 2020 в 5:30am PDT



Також згадується в фільмі "Magie Noire", cologne "Саша" і японські парфуми "Медай". Моя дружина і я ніколи не чув про останній аромат – вважається, що це винахідник авторів фільму. Однак в Інтернеті ми знайшли інформацію, яку ще існує компанія, і вона виробляє вітаміни і косметика. Хто знає, можливо парфуми випускають, але ті, які не дуже популярні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Продавець Lancome Магія Noire, 100 мл унітазної води, друге видання. Чудовий запах в ідеальному збереженні. ЦЕНА 16,000 p. #perfume #parfum #vintageparfum #lancome #magienoire #perfume #dt #vintageperfume #scent #vintage #rarity #класичний #maginoire

Останнє повідомлення від @ allthebestparfums на Березня 17, 2020 в 12:55am PDT



А найцікавіше, що ніде в плівці говорить про те, що парфумерія Лілія Іванівна використовує. Може бути таким чином, режисери хотіли підкреслити, як різні дружини. Якщо ваш чоловік є професійним парфумером, він може підібрати для вас хороший парфум. Цей момент у фільмі викликало нас настій.



На самому кінці фільму я був захоплений сцена з розбитим шафою і парфумом. Як сімейний човен про побутові проблеми. Але все це не має значення для Narkis - від досвіду і стресу, він повністю втратив почуття запаху. По суті, фільм хороший, душевний - Я рекомендую дивитися щось на дозвілля. Актриса Франліх – це не найкраща «ліля» для нарцисів, як Нарцис, але актори добре відіграли і передали атмосферу звичайного життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное