Чому ви не можете судити п'яти навіть у вашій голові

Відносні не вибирають, але що робити, якщо улюблений батько нап'яний майже щодня? Можливо, деякі поради священика допоможуть в цій непростій ситуації.

Ми мріємо про щасливу сім'ю, на яку ми хочемо повернутися. Головна має бути нашим найпривабливіших притулок, місце, де ви завжди любили, цінуєте і не судити. Можна тільки співати з людьми, які не мають такої можливості. Наприклад, через п'яний родич, який отруює життя себе і всіх своїх близьких.



Приест Андрей Ткачев радить не судити таких бідних людей. Я погоджуюсь з цією позицією, тому що засудження рідко призводить до чогось доброго і, безумовно, не впливає на таких осіб.



На монах роз’яснюється, що є дві причини цієї поведінки. Люди п'ють, бо вони погано, і не тільки матеріально. Скоріше, причина психічної бідності, відсутність емпатії та психологічного виховання. Люди не використовуються для вирішення проблем, пов'язаних з ними обличчям. І алкогольні напої є одним з найбільш поширених видів ковардії, банального есапізму.



Друга причина священика викликає внутрішню крадіжку людини, його страх або садиба. У цій психічній тріщині людина заливає літри всього, що добре горить.

р.

У будь-якому випадку, з усіх вищезазначених причин родичі не краще. Життя руйнується, і я хочу, щоб виїхати з дому щодня. Андрій Ткачев консультує в цьому випадку, щоб прийняти шлях зволоження і терпіння. Вам необхідно знайти місце в будинку, де не можна подразнити і не сперечатися з п'яним родичем.



Я раджу виходити з таких людей. Зміна місця проживання та Поставити себе першим.й На людей, які не хочуть допомогти. Патіент є великим, але іноді це може призвести до вашої психічної психіки в дуже сумний стан, який не кожен психолог буде правильним.

3610Р. 4200Р.

Андрій Ткачев неодноразово допомогла нашим читачам з хорошими порадами. Ми сподіваємося, що його мудрі слова будуть корисні в цій ситуації. Однак, пам'ятайте, що ви поодинці і не повинні присвятити всьому житті, щоб хтось інший спасіння, сподіваючись на краще життя. Головнай Створіть своє майбутнє зараз, піклуючись про себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное