Чому варто п'яти чоловікові?

Коли старший змащуючи молоду леді, вона викликає підвищений інтерес серед інших. Відразу виникають спекуляції, чутки і різні теорії. Вони починають приходити з оповідань про гроші і спадкування, про взаємний PR і щось інше. Іноді це відбувається в нерівних шлюбах. Але завжди?

Сьогодні видання. "Сайт" Для того, щоб зрозуміти, чому успішні старші чоловіки не тільки будують стосунки з молодими жінками, але і закликають їх до маррі. Чи слід судити чоловіка про відмову у внесенні змін у життя в твердих років?

р.

Відомий хореограф і танцюрист Grigory Chapkis нещодавно захопив аудиторію з вступом, що він таємно одружився на четвертий раз. Це особливо дивно, адже в цьому році переможець трьох міжнародних конкурсів, а також Народний артист України перетворив 90 років.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#Чапки#Бест хореограф#Україна#Київ#

(@gregory_chapkis) 9 жовтня 2018 в 1:11am PDT



2020 рік стоїть в історії життя. По-перше, я відсвяткував свій 90-й день народження. І я одружився. По-третє, я купив квартиру. Я намагаюся бути гідною жінкою, яка приурочила її час до мене, коли моє життя головує на захід сонця.

Григорій Чапкіс був одружений три рази. З першого шлюбу вона має дочку, Лілію, яка веде балетну школу в Ареццо, Італія (Тусканська область). З другого шлюбу він має сина, Григорію, який працює хореографом Сан-Франциско.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#азиатски масаж#целуване#целуване

(@gregory_chapkis) 27 жовтня 2018 в 10:56am PDT



Тут є Шапки і онуки, які також мають чарівність для краси. Аніматор Анна зумів стати кінозіркою і моделлю. Як для наймолодших, Вікторія відкрила власну танцювальну школу.

Цікаво, що нова дружина Grigory Chapkis 52 роки молодше ніж його. Він виходить, що вона навіть трохи молодша, ніж його старший бабуся. Тим не менш, сам хореограф впевнений, що вік не заважає йому. Крім того, з другою дружиною Григорі Миколаївич також мала суттєву вікову різницю (на 50 років вона 28 років).

«Я другу дружину і я зламав на звичну причину. Що буває багато людей. Я хочу жити в Україні, пояснив Григорій Чапкіс.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Людина. Головна Світ. Презентація національної освітньої програми #Chapkisdance#

(@gregory_chapkis) 9 листопада 2018 в 2:48am PST



Хореограф розбився з третьою дружиною в 2016 році. Але вже в 2019 році чоловік (на 89 років) визнав, що він не відчуває себе самотнім. Він отримав молоду жінку, яка дав йому нове значення життя. Танець дуже тепло з неї.

«Я хочу, щоб хтось дивився, дивився, сюрприз. Я не можу сказати, що вона моя дружина, і ми маємо штамп. Тексти пісень, а це означає: Ми живемо, але вона ще не готова. Хто я. Чи можна уявити мене без жінки? Я не думаю! чоловік сказав минулого року.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@gregory_chapkis) 9 жовтня 2018 в 1:08am PDT



І хоча Чапкіс віддали перевагу не говорити про шлюб, то тепер пара легалізовані свої відносини. Журналісти ще не змогли визначити, хто жінка. Не варто чекати, поки хореограф сам вирішує познайомитись з дружиною.

Багато хто вважає, що зв'язки з різницею між партнерами в половині століття не мають майбутнього. Але що таке майбутнє? Рік разом, два, п'ять? Якщо люди щасливі у відносинах, якщо вони користуються однією компанією, і подивіться на те, що вони зупиняються разом?

Пара може відповідати всім існуючим стереотипам, але розбити місяць після шлюбу. Або це не може вписуватися в існуючу рамку, але це чудово, щоб встигнути і насолоджуватися кожним днем.

Як правило, старші чоловіки контактують з молодими дівчатами, щоб зловити свою самооцінку, виділятися серед однолітків (і молодших чоловіків), що довести до когось.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Легендарні українські танцюристи та хореографи Григори Чапкіс @gregory_chapkis #chapkis #chapkis #schoolatachapkis #grigoriychapkis #grigoriychapkis #regorychapkis #dance #dancping #dancer #ballroomfans #симпатична #симпатична #симпатична #флананс #Latinians #Latinians #Latinians #tango #tango #balnitani #danzi #danzi #danzi #dance #folkdance #folkdfolk

Повідомлення від STUDIORAR (@studiorar.ua) на 20 березня 2020 в 2:08pm PDT



Григорій Чапкіс, як успішний і чарівний багатьма людьми, постійно оточений красивими дівчатами, обов'язково не потребує такої нецензії. Він сам визнає, що танці та жінки є секретом молоді, щастя та міцності. Визначте щось, як підписувати свій власний вирок.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное