Лист до своєї дружини, що займає поганий приклад від друзів і вимагає розлучення

Щодня більше і більше молодих людей відмовляються від маррі. І не тільки від пропозиції руки і серця, але і від того, чиї зв'язки вже встигли зв'язати себе. Що таке, що виштовхує подружжя до розлучення, як відновити іскри в відносинах і коли дійсно варто хвилюватися? Це редакція. "Сайт" Він хоче дізнатися сьогодні.

32.37 р.

Що відбувається при променюванні шлюбу не допомагає? Дякуемо!

Історія читача «Жінка запитує про розлучення» «Ми нещодавно задружилися, тільки 3 роки пройшли». Тим не менш, під час цього часу дочка вже народилася, і життя була організована, все було завжди дрібно, не одна велика кварка для всього часу не сталася. Але останнім часом дружина була замінена: вона не дивиться на всіх очах, вона працює на своїх друзів вечорами, вона завжди повертає життєрадісний, і як вона бачить мене, посмішка відразу відходить її губи.



«Ми повинні розлучення, я не люблю тебе більше». Доброго дня! Чому це не так? І чому все раптово? Після того, як все було тихим і мирним... Звісно, що вона була її друзями, які оцінили її (все безкоштовно, вона одружена між ними, ймовірно, імітує їх просто). Але що робити? Я не можу дати їй йти тільки тому, що я люблю її, і я знаю, що вона любить, і вона відпочила і наполягає на її..., пише анодований 26-річний В'ячеслав.

Що відразу ловить очей в історії В'ячеслава, що сім'я досить молода. Відомий, що раніше люди займався більш раннього віку, але варто враховувати, що потім і часи були різними. По-перше, шлюб був визнаний невід’ємною частиною щасливого життя. На сьогоднішній день молоді люди мають стільки можливостей для виконання, що ідея відчинення сім’ї і прийняття відповідальності за когось ще не дивно.

З історії нашого читача ми можемо зрозуміти одне: В'ячеслав повністю готовий до сім'ї та зобов'язань, але його дружини, ймовірно, зауважив, що вичерпається «Є».



Можливо, дівчина дійсно вплинула на друзів, які пояснили її істинним значенням самотності. Або ж, можливо, дружина В'ячеслава дійсно раптом усвідомила, що її почуття охолоне. Не можна виключити варіанти, адже життя іноді повністю непередбачувана.



Бажання молодої дівчини жити для себе і відчувати себе безкоштовно цілком зрозуміло. Вона розуміє, що зараз в її житті може стати безліч неймовірних подій і незвичайних знайомств. І, звичайно, вона розуміє, що, піклуючись про чоловіка і дитини весь день, вона пропускає її все.

98345604

Що робити в такій ситуації? Відповідь проста: боротьба. В'ячеслав повинен пам'ятати, як він займався дружиною на початковому етапі їх відносин, щоб отримати її симпатію. Необхідно показати дружину, яка в шлюбі вона може отримати достатню увагу і позитивні емоції.



І якщо це не працює, то це дійсно краще, щоб дати вам кохану. Людина, яка прагне до свободи, не може бути відреагована за зверненням до почуття обов’язки.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное