Вишуканий пиріг з грушами за рецептом відвідування італійської жінки

Це був дуже зайнятий вересень! Для того, щоб будь ласка, вдома в будні, я готую найсмачніші.пердят У вечірній чайній вечірці з дегустацією. На щастя, урожай груші «Лісова краса» ця осінь стала успішним!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться інструкціями приготування піску карамелізованийй Не можна відірвати!

Р

Найсмачніший торт з грушами Інгредієнти для тіста
  • 150г борошна
  • 70г вершкове масло
  • 20г цукровий порошок
  • 1 яйце
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 6 перл
  • 150г цукру
  • 75г вершкове масло


Підготовка
  1. Для приготування пісочного тіста змішайте в чаші блендера (з ножами) борошно, сіль, цукровий пісок і холодне масло. Подрібніть всі інгредієнти в однорідну кришку. Додайте яйце і перемішайте його знову.



  2. Зберіть готове тісто в помпу, загорніть її в харчову плівку і відправте в холодильник на півгодини.



  3. Вимити груші і очистити від шкірки і серцевини.



  4. Для карамель на холодній сухій сковороді залийте цукор в тонкому шарі і поверніть на великий вогонь. Зачекайте, поки цукор плавиться. Періодично посипати цукор в місцях, де він вже розтопився. Все цукор слід розчинити в карамелі без горіння. Пальник карамелі гіркий, що означає його не підходить для торта. Також зверніть увагу, що карамель не потрібно змішати, інакше він кристалізуватиме. Можна просто перевернути сковороду збоку в сторону, допомагаючи цукру швидше розчинити.

    3610Р. 4200Р.



  5. Коли всі цукру розтоплюють, знижують вогонь на середину і додають деяке вершкове масло. Олія добре перемішати з карамельною лопаткою, а потім викласти груші. Залиште груші в карамелі за 10 хвилин, щоб карамелізувати добре. Р



  6. Шифтові груші до дна форми для випічки (У мене міряються 22 сантиметрів), полів зверху з залишками карамелі.



  7. Розкачати тісто в тонкий шар товщиною 3-4 мм. Акуратно за допомогою валика перенесіть тісто на груші, переверніть зайві краї всередині форми. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за півгодини.



  8. Прохолодити торт, злити зайву рідину і переверніть торт на плиту. Прикрасити його за смаком. Бон привіт!
    р.





І познайомитись з цим рецептом докладно, дивитися відео з кулінарного каналу красивої господині Яна «Яна Бен Смачний канал». Страви за її рецептами великодні!

https://www.youtube.com/watch? v=Fi6MDBM_RqU

Також я пропоную читання рецепту для вершкового грушу під хмарою повітряної суфле. Я випікаю його протягом п'яти років!



Кожен, хто спробував цю випічку, говорить це те ж. пердят з грушами. Виявляється ніжний, ароматний і абсолютно невибагливий. До речі, я спробував той же яблучний пиріг. Це також дивно. Спробуйте, ви і ваша сім'я будуть любити її!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное