Який священик рекомендує, якщо вона виснажена і чоловік не піклується?

Товстушка, самотність,... У зв'язку з цим, кожен з нас повинен мати справу. Хтось впорався з ним, хтось звернувся до фахівця за допомогу, і хтось підтримав своїх родичів. Але що робити, якщо спритність Він не дає відпочинку, а найближча людина не піклується?

Р

Ми знайшли відповідь на це питання в електронній редакції Православного журналу Томас. Думки одного з священиків здаються дуже цікавими і наполегливими. Ми сподіваємося, що ми ділимося своїми почуттями.

Повністю це питання від читача: «Для мене, що робити коли відчайдушність і втома?» Що ви робите, коли кохана людина від вас відходить? Що сказати дитині, які просять прогріти і відлякутися, але не можна давати їм? Як зберегти стосунки з чоловіком? З кожним осередком в моєму тілі я відчув. Що робити? ?

Відповідь Архієста Андрея Єфанова «Справа складна і неоднозначна». На жаль, ці питання недостатньо для вирішення проблеми. Важливо розуміти, як закрити відносини з чоловіком, дитиною, як старий він і так далі. Так мій відповідь може бути тільки початковою точкою нового життя.

По-перше, запитайте про допомогу Бога. Це допоможе щоденній молитві. Ви повинні піти в храм з дитиною і зізнатися. У особистій розмові з священиком ви можете розповісти про всі ваші проблеми. Якщо перший храм не виходить, ви повинні піти в інший. Ви не можете відчайити!



Ці питання дуже схожі на депресії. Щоб зрозуміти, чи потрібен цей випадок, необхідно звернутися до фахівця. Як бачать психолога. Він зможе проаналізувати проблему в деталях і допомогти своїм розчином у глобальному розумінні. А потім важливо не поспішати речі і дати собі час. Буде потрібно для відновлення внутрішніх сил.

Крім того, необхідно повільно встановити контакт з дитиною. Чому не почати з простих речей? Прогулянка після затишного сімейного сніданку. У свіжому повітрі можна переключати з повсякденних турбот і розслабитися. Подивитися природу, молитися Господу і попросити допомогу від Матері Божої Матері.



Поговоріть про вашу дитину і поговоріть про все. Головна Спробуйте щось нове для себе. Наприклад, рукоділля або шиття. Ми допоможемо вам розслабитися і думати про щось дистанційне. Створюйте разом з Вашою дитиною.

І, звичайно, дуже важливо поговорити з чоловіком чесно. Він повинен почути про досвід своєї дружини і спробувати зрозуміти їх. Якщо це не буває, необхідно звернутися до психолога разом. Рекомендації експертів повинні дотримуватися. й

Вирішення такої серйозної проблеми необхідно підходити свідомо. Пам'ятайте: чим довше накопичується втома, тим важче буде впоратися з ним в майбутньому. Звичайно, без підтримки близьких людей буде ще складніше. Але якщо ситуація є критичною, обов'язково зверніться до фахівця. Ви не можете відпустити це.



Повідомляйте мене, якщо це коли-небудь було те, що у вашому житті, спритність Надсилання? Як ви керуєте цим? Ми побачимо вас в коментарях!

Фотозвіт.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное