Що сказати вашому чоловікові, якщо він відмовляється піти в село, щоб відвідати свою маму

Поїздка в заміський край - це мрія для багатьох з нас. Особливо коли ви витрачаєте всю зиму в чотири стіни, в начинку. Так ви хочете зламати вільний, вдихати свіжим повітрям і насолоджуватися роботою в саду, побачити ваші батьки. Однак не всі відчувають такі яскраві і чисті відчуття.

Прогулянка по с. Оксани розіграється в квартирі протягом декількох місяців. Її рідне село з її старою матір'ю і батьком почали приїхати до неї в сні. І сини неодноразово скаржались про те, що вони кажуть, швидко підуть на село. Потрібні сказати, вона охоче по закінченню холоду. Можливість побачити вашу сім'ю так близько!



Цього року мій чоловік Він був уроджений і слабо відмовився йти.й Наївка Оксани просила його, але не могла отримати чітку відповідь. Бажання йти було чудово, тому вона вирішила тримати чоловіка до тих пір, поки вона отримала чітке пояснення.



Під час чергового допиту Богдан вибухнув. «Я не хочу йти, тому що це буде так довго!» Ми доведемо дорогі товари: солодощі, м'ясо. Все добре! Тоді твоїй сестри і її хорд дітей і її незадоволений чоловік поїсти його всім. І ми проведемо решту нашого відпустки недорогих ковбас!



Оксана шокувала ці аргументи. Для неї сестра була однією з її близьких родичів. «Як можна сказати так? Мама і тато не можуть бути багатими, але вони завжди намагаються так важко порадувати вас, підготувати найкращі. Ми любимо вас. Моя сестра завжди запитує, якщо ви приїжджаєте.



Богдан підготував чітку відповідь: «Так, що я чекаю мене так, щоб я заробив багато. Вони знають, що ми ніколи не приїжджаємо. Харчування, подарунки, навіть газ для автомобілів тато! Баста, ми не будемо там.



Ксюша не знайшов слів. Після того, як мислити про це, вона пакувала її речі і відійшов до батьків без чоловіка. Життєрадісні батьки зустрілися з онуками в очах, радіючи на довгоочікуваній зустрічі. При запиті, де Богданчик був, він не відповів: він був занадто розмаїттям.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное