Чи можна зберегти невдале збереження томатів?

Моя мама завжди сказав мені, що Зберегти - справжнє мистецтво. Я завжди був скептичною. До тих пір, поки я особисто спробував зробити препарати на зиму.



Я ніколи не думав, що я збираюся в нього. свінгерий Але немає способу назад, і я не хочу впадати в грязь обличчя перед матір'ю. Планую порадувати її парою банок консервованих огірків і помідорів. Дорогі господині, якщо ви читаєте це, знаю, що мені потрібна допомога!

У цій статті я не буду говорити про Як зберегти овочій Я просто навчаю, як це зробити, і вже вдалося відправити більше одного кілограма одного хрусткого зеленого кольору в сміття. Навпаки я хотів би поділитися своїм досвідом і відповісти на кілька моїх питань.

місяць після приготування перших скручень я вирішив відкрити з помідорами. Я думав 30 днів. доляй Але що розчарування було усвідомлення того, що томати не мають смаку на всіх смаках. Ви думаєте, що я відкрив їх рано?



Я зробив бризку в інструкції з Інтернету. Звичайно, варто скористатися перевіреними рецептами. Але що робиться. Давайте мені знати, якщо я можу зробити все. Збережіть відпочинок томатних банок?

Я чув, що ви можете змінити томати, роблячи їх. пастий Ви пробували? Можливо, у вас є власний рецепт з деякими спеціями. Я з радістю намагаюся зробити томат смачним на своїх рекомендаціях!

р.

Експериментально я прийшов до висновку, що багато залежить від маринади. Звичайно, це було очікувано, але на практиці ви бачите її краще. Тим не менш, якщо я не зробив це до. Які рецепти я не читаю! Очі, що виконуються. І руки робимо. І результат не дуже щасливий. Можливо, у вас є щось. перевірена схема приготування маринаду? Я дуже вдячний, якщо ви поділилися в коментарях.

Огірки консервовані Коли я зробив огірок скручами, я помітив, що через деякий час огірки почали тріщиний Наскільки я знаю, це все про клас. І існують спеціальні салінові сорти. Я вгадаю, що я мав регулярний салат. Ви коли-небудь бачили це?



І в одній банці я помітив досить муркі груди. У, я відчуваю себе коханка. Але хто не має права? Ви думаєте, Чому хмарний вітер?? Звичайно, я не думаю, що я зафіксую його. Тим не менш, не болить дізнатися причину, щоб не повторити власні помилки в майбутньому.

І останнє, що я хочу запитати вас. Ця мудрість мене захопила. Як зробити огірки для зимової скоринки? Інтернет просто потемніє рецепти і вони всі різні. Я не хочу знову бути неправильним. Я не хочу, щоб попросити маму. Я сподіваюся, що я можу здивувати її новим роком.



Я вірю, що це буде успішно. Звісно, я вже відчував силу слів моєї матері і переконався, що Зберегти Не кожна леді зуби. Але я не можу дискурувати і продовжити практику. Я сподіваюся, що ви будете допомогти мені з цим. Я шукаю свої коментарі. І спасибі вам заздалегідь!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное